Іноді доводиться чути вислів: "Справжня жінка до кінчиків нігтів!". Це, звичайно, висока похвала, але в наші дні вона знайшла додатковий сенс, адже нігті стали дуже помітним і значущим об'єктом нейл-арту - мистецтва прикраси нігтів.

Тепер уже мало мати просто акуратно оброблені нігті, покриті лаком . Жінки прагнуть внести додаткову родзинку в свій образ, наносячи на нігті малюнок і в деяких випадках додатково прикрашаючи його стразами, блискітками і багатьом іншим з арсеналу майстрів нейл-арту.

Малюнками прикрашають не тільки власні нігті, але і нарощені . Щоб виконати таку тонку роботу, потрібен найвищий професіоналізм, чудовий смак і великий досвід. І, зрозуміло, спеціальні кисті і інструменти, якими виконується ця копітка робота.

Професійні салони нейл-арту пропонують настільки широку палітру різних методів дизайнерського оформлення, що кожна жінка зможе реалізувати свої найсміливіші фантазії і вибрати щось, що відповідає її іміджу та індивідуальності.

Високопрофесійний майстер нейл-арту допоможе підібрати поєднання тих чи інших відтінків залежно від стилю і малюнка розписи, форми нігтів.


Не слід забувати, що нейл-арт повинен бути виконаний бездоганно як за стилем, так і за якістю виконання, оскільки малюнки на нігтях незмінно притягують погляди. Особливо пильну увагу звертають на нігті представниці прекрасної статі - це справжні цінителі і, в той же час, найсуворіші судді.

Виконані професійним майстром малюнки на нігтях можуть стати справжнім витвором мистецтва. При графічному дизайні малюнок складається з різноманітних смуг і ліній, квадратиків і ромбів, стрілок і зигзагів; абстрактні візерунки вражають примхливими різнокольоровими розводами і переплетеннями, а квіткові орнаменти - різноманітністю і способами оформлення.

Стійкість і довговічність малюнків на нігтях безпосередньо залежать від основи, на яку вони наносяться. Найбільшою стійкістю відрізняються малюнки, нанесені на нарощені нігті і покриті зверху гелем.