Згадайте зображення дам 19 століття: осині талії, розкішні об'ємні спідниці (найчастіше на крінолінах) - краса, та й годі! Але якою ціною вони платили за цю красу? Талії були витонченими завдяки корсету, який нещадно стягував торс і не давав вільно дихати, а звідси - порушення кровообігу, через якого дами при найменшому хвилюванні дійсно непритомніли.

20 століття принесло жінкам не тільки звільнення від корсета, але і більш вільні, комфортні форми одягу, які дозволили їм розкріпачитися і зовні, і внутрішньо. Трикотаж можна вважати апофеозом свободи: ця м'яка, еластична тканина не сковує рухи і чудово підходить для створення оптимального силуету при будь-якому типі фігури.

Трикотаж відомий людству вже кілька тисячоліть. Досить сказати, що під час археологічних розкопок були виявлення трикотажні вироби, що датуються III-I століттями до н.е..

В'язані речі також відносяться до трикотажу. Згадайте, як комфортно і затишно ви відчуваєте себе в улюбленій светрі, в'язаній кофтині або кардігані.


Але не менш комфортні та вироби з трикотажного полотна - м'які, еластичні, добре зберігають колір і форму. Трикотажне полотно в даний час виробляють з синтетичних, бавовняних, вовняних і шовкових волокон в чистому вигляді або різних поєднаннях.

При грамотному моделюванні трикотажні сукні, костюми, туніки, кофтинки, спідниці та ін. Здатні абсолютно перетворити фігуру, приховати її недоліки і підкреслити достоїнства.

Це особливо важливо для домашнього одягу, якої жінки нерідко приділяють недостатньо уваги, і абсолютно марно. Чому на роботу ми прагнемо одягнутися якомога краще, а вдома нерідко ходимо, в чому попало, доношуємо старі безформні футболки і витягнуті на колінах лосини або спортивні штани? Якщо ви виберете трикотаж "Галина-Текс", то і вдома завжди будете виглядати на всі сто!

Іванівська компанія "Галина-Текс" спеціалізується на виготовленні якісної і комфортною домашнього одягу для жінок, починаючи від підлітків і закінчуючи дамами 74 розміру!