Французький манікюр був придуманий в Голлівуді і не втрачає актуальності вже протягом багатьох років. Компанія "Орлі" спеціально для актрис, що грають в кольоровому кіно, розробила даний вид манікюру, який прекрасно підходить під будь-який наряд і макіяж. На сьогоднішній день французький манікюр або, як його коротко називають, "френч" є класикою, яка завжди в моді і ідеально підходить для будь-якої події або повсякденного манікюру.

Класичний варіант "френч" являє собою пофарбований білим лаком кінчик нігтя і покриту безбарвним лаком нігтьову пластину. Проте з плином часу відбулися деякі зміни, і сьогодні існує ряд різноманітних варіантів його виконання.

Основні види французького манікюру

• Класичний французький манікюр - при цьому нігтям надають прямокутну форму, кінчик покривають білим, а решті ніготь -бесцветним лаком.
• Зворотний французький манікюр - в цьому випадку білим кольором покривається полулуниями безпосередньо біля основи нігтя, а не його кінчик, а всю нігтьову пластину покривають за допомогою безбарвного лаку.
• Поєднання класичного і зворотного - тут білим кольором покривається кінчик нігтя і півмісяцеві у самого його заснування.
• Кольоровий французький манікюр - при цьому можна поєднувати різноманітні кольори, головним є те, що кінчик нігтя необхідно покрити одним кольором, а всю іншу частину нігтьової пластини - іншим;
• Весільний французький манікюр - тут кінчик нігтя частково покривається білим, тобто мереживом (причому малюнок мережива підбирається суто індивідуально), потім зверху нігтьову пластину покривають безбарвним лаком.

Слід також зазначити, що який би з перерахованих вище варіантів французького манікюру ви не зволіли, його завжди можна буде доповнити стразами, мереживом або прикрасити акриловими квітами.

Французький манікюр нескладно виконати в домашніх умовах

Для даного манікюру вам будуть потрібні лаки білого і бежевого кольорів, прозорий закріплювач, а також спеціальні аплікатори у вигляді тонких самоклеящихся смужок на нігті у формі півмісяця, призначені саме для виконання французького манікюру.


Техніка виконання такого виду манікюру досить проста: спочатку необхідно щільно наклеїти аплікатори на нігті і покрити кінчик нігтя білим лаком, потім, після того як він добре висохне, акуратно зняти аплікатори. Тепер слід покрити всю нігтьову поверхню одним шаром лаку бежевого кольору і зафіксувати всі прозорим закріплювачем.

Французький манікюр в умовах салону

У салоні краси для любительок класичного французького манікюру пропонується послуга перманентного манікюру, в результаті чого на ніготь наноситься особливо стійке покриття. Суть даної процедури полягає в наступному: білий лак наносять між двома шарами прозорого акрилу або спеціального гелю, тому для поновлення манікюру просто покриваєте нігті безбарвним лаком. До недоліків даного типу манікюру відносяться те, що процедура не з дешевих, а термін збереження такого манікюру становить близько 3-х тижнів. Ось чому вам доведеться 1 раз на місяць оновлювати його в салоні. Тим не менш, такий дизайн є досить зручним, адже навіть не вимагає покриття лаком, а нігті виглядають доглянутими, здоровими і натуральними.

Дізнавшись практично все про французькому манікюрі, неодмінно спробуйте його зробити!