Спочатку аромати використовувалися стародавніми людьми в магічних цілях під час ритуальних обрядів, але потім вони увійшли в повсякденний побут і поступово стали використовуватися для ароматизації шкіри, волосся і одягу, насамперед у східних країнах від Стародавнього Єгипту до Китаю. Притягальну силу ароматів оцінили по достоїнству за кілька тисячоліть до нашої ери, причому користувалися ними не тільки жінки, а й чоловіки.

За багатовіковий період розвитку парфумерії удосконалилася її сировинна база і неймовірно розширився асортимент парфумерної продукції. Багато в чому це пов'язано з появою синтетичних інгредієнтів, що дозволяють відтворити практично будь-який натуральний аромат: ніжний запах молодого листя, пахощі квітучого саду, терпкий аромат степових трав і екзотичних дерев.

Давно доведено, що на шкірі кожної людини парфум набуває індивідуальні нотки, тому правильне його використання допоможе підкреслити унікальність вашого образу. Та й вибір парфумів залежно від ситуації може багато що сказати про жінку, її характері і смаку.

В залежності від консистенції духи діляться на рідкі, тверді, сухими, мазеподібної і ще - духи в листочках.


Аромат парфумів може мати квітковий, фантазійний та квітково-фантазійний характер. Духи також можуть мати різний тип запаху: теплий, свіжий, солодкий, холодний.

Всі ці характеристики необхідно враховувати при виборі парфумів для конкретної ситуації. Так, наприклад, для роботи неприйнятні солодкі духи, тут краще віддати перевагу свіжому або холодному аромату, причому використовувати його дуже скромно. А от для романтичного побачення солодкі і теплі аромати підходять як не можна краще, і reni наливна парфумерія дозволить вам вибрати самий звабливий аромат.

Наливна парфумерія взагалі набуває в останні роки все більшої популярності, і це цілком природно: яка жінка відмовиться від можливості спробувати різні види брендових духів? А reni наливна парфумерія надає таку можливість, причому за цілком доступною ціною.