Може здатися, що подушки з бамбука - це просто данина захопленню екзотикою, яка прийняла сьогодні широкі масштаби. У нашому уявленні бамбук - прекрасний матеріал для різного роду декоративних виробів, проте завдяки сучасним технологіям він виявився і вельми перспективним матеріалом для індустрії сну.

Але якщо постільна білизна з бамбука вже не викликає подиву, то подушки .. Нехай медики переконали нас, що подушка не повинна бути занадто м'якою, але наскільки комфортні подушки з бамбука? Як з'ясувалося, за допомогою особливої технології обробки бамбукового волокна його можна перетворити на м'який матеріал, який по ряду характеристик навіть виграє у виробів з бавовни.

Бамбукові подушки, ніжні і податливі, в якійсь мірі нагадують шовкові. І вони, безумовно, набагато корисніше, ніж звичні нам пухо-перові, в яких неминуче заводяться сопрофіти - домашні кліщі, які вважаються однією з основних причин виникнення алергії.

Завдяки особливій речовині - bamboo kun, що міститься в структурі бамбука, він має бактерицидні властивості, тобто в ньому не можуть жити ніякі шкідливі бактерії та комахи.


Таким чином, подушки з бамбука - це ідеальний варіант для астматиків та алергіків.

У бамбукових подушок є також властивість "самовентиляції": бамбук поглинає тепло, яке виділяє тіло, але не утримує його, тому навіть в саму спеку сон на такій подушці принесе відчуття приємної прохолоди.

На сайті http://postelteks-plus.ru/podushki представлені відмінні бамбукові подушки з Іваново. Вони володіють ще однією чудовою властивістю - міцністю і простотою у догляді, оскільки абсолютно не схильні деформації і здатні легко відновлювати форму. Їх навіть можна прати в пральній машинці в режимі делікатного прання.

Таким чином, порівняння бамбукових подушок з подушками з інших натуральних матеріалів і наповнювачів, ясно показує, якими цінними перевагами володіють подушки з бамбука.