Всім прекрасно відомо, якої шкоди завдає хімічна завивка нашим волоссю. Ось чому фахівці в області індустрії краси: інженери-технологи, хіміки та провідні перукарі світу доклали стільки зусиль, щоб створити альтернативний метод завивки волосся.

І такий метод був розроблений - це биозавивка волосся, яка являє собою поліпшену форму хімічної завивки. Фахівцями було зроблено все можливе, щоб замінити аміак і перекис водню, основні діючі речовини в класичній хімічній завивці, на більш безпечні, що не пошкоджували б структуру волосся і не чинили на них таке згубний вплив.

Головним діючим компонентом біозавивка став цистин, який є біологічним протеїном, тобто природним білком, за структурою схожим з людським білком. Він не пошкоджує структуру волосся, а використовується для біозавивка хімічний склад не робить негативного впливу на волосяний стрижень і шкіру голови, а сама завивка виглядає більш природно.

У процесі біозавивка структура волоса заповнюється природним білком, і в результаті волосся виглядають шовковистим і блискучим, а зачіска - доглянутою і природною.


Біозавивку можна використовувати для будь-яких типів волосся, в тому числі пошкоджених і забарвлених. Вона чудово впливає навіть на жорстке волосся, які взагалі важко піддаються завивці, а також на волосся, які раніше піддавалися хімічній завивці.

Особливо слід відзначити таку технологію, як биозавивка волосся mossa, розроблену і запатентовану італійською компанією Грін Лайт . Ще однією важливою перевагою, яким володіє биозавивка волосся mossa, є те, що при отрастании волосся немає різкої лінії між завитими волоссям і знову відрослими, так званої демаркаційної лінії.

Біозавивка тримається на волоссі протягом півроку, при цьому локони залишаються пружними і м'якими, а волосся зберігають свій блиск і колір. Для виконання процедури біозавивка досвідчений майстер бере коклюшки різного розміру для досягнення ефекту максимальної природності.