Світовий косметичний ринок завоювати дуже важко, проте молодий, що динамічно розвивається компанії Alfaparf Milano це вдалося. Більш того, в даний час вона вважається одним з лідерів в області виробництва професійної косметики для волосся, яка використовується в косметичних салонах більш ніж в 80 країнах світу. Це дало компанії можливість розширити виробництво, і нині її філії, крім Італії, розташовані також в Бразилії, Мексиці та Китаї.

Перукарі всього світу оцінили косметичну лінію Alfaparf Milano, що охоплює всі аспекти перукарні діяльності; поряд із засобами для фарбування, освітлення, завивки і стайлінгу в ній представлені й засоби для лікування та відновлення волосся.

Ідеологія Alfaparf Milano грунтується на тому, що для красивої зачіски важлива не тільки укладання, але і стан волосся. Тому особливий акцент робиться на тому, що кошти для стайлінгу служать і для укладки, і для догляду за волоссям.

За цим стоїть величезна робота: у двох міжнародних дослідницьких лабораторіях, що належать компанії, невпинно ведуться високотехнологічні дослідження із застосуванням нано-технологій, засновані на синтезі новітніх технологій і з натуральними природними компонентами.


Саме там була розроблена унікальна серія барвників для волосся від Alfaparf Milano, яка буквально перевернула уявлення професійних перукарів і стилістів про можливості в цій сфері.

Досвід показав, що косметика Alfaparf Milano сприяє відновленню природного рН-балансу, блокування окислювальних процесів і закриття лусочок волоса. Завдяки молочній кислоті косметичний колір як би запечатується в стовбурі волоса, зберігаючись в ньому надовго, а волосся набуває неймовірний блиск.

Відсутність в кристалах Alfaparf зеленого пігменту, присутнього у всіх інших барвниках, дозволяє перукарям не турбуватися про можливість появі при фарбуванні волосся небажаного зеленого відтінку. Пігмент захищена від вигорання завдяки вмісту UV-фільтрів.