Сучасний ринок косметики неймовірно великий, а назви світових брендів раз у раз миготять в рекламі. Створюється враження, що вся ця косметика чудодійна, потрібно просто купити те, про що твердить реклама, і ми станемо такими ж красунями, як рекламують її моделі.

Красунею за тиждень використання якого-небудь крему навряд чи можна стати , але якщо правильно підібрати косметичні засоби по догляду за шкірою і волоссям і використовувати їх регулярно, то можна істотно поліпшити свій зовнішній вигляд. Виробнику косметики залишається тільки переконати нас купити саме його продукт, а для цього зробити його унікальним.

В умовах масованого натиску реклами до появи кожного нового косметичного продукту покупці ставляться трохи насторожено. Приблизно так само сталося і з ізраїльської косметикою Дешелі. Однак на її користь говорить безліч факторів.

Почнемо з того, що ізраїльські виробники зробили ставку на натуральні інгредієнти та інноваційні технології, що дозволило їм створити унікальні косметичні препарати, що не мають аналогів.


При створенні косметики використовується рослинний біологічний комплекс FYTOTIGH ™, що містить чотири види стовбурових клітин, які вважаються в даний час одним з найбільш перспективних напрямків в медицині і косметології.

Як бачимо, це дійсно інновація, і дуже важливо, що ізраїльські розробники косметики Дешелі прагнуть залучати нових клієнтів, демонструючи їм ефективність своєї косметики. Щоб уникнути підробок косметика дешале поширюється тільки через салони краси, причому в комплексі, адже тільки комплексний підхід допоможе домогтися бажаного ефекту.

Тестування довело, що косметика Дешелі не викликає алергічних реакцій, а її ефективність в плані омолодження шкіри і повернення здоров'я волоссю істотно вище, ніж у інших виробників. Ви можете самі переконатися в цьому, звернувшись в салон краси: там вас не тільки безкоштовно проконсультує професійний косметолог, але ви ще й отримаєте знижки на ряд процедур.