Сьогодні вже важко уявити собі, що якихось 40-50 років тому постільна білизна була тільки білим. Будь каталог сучасного постільної білизни вражає буйством фарб і різноманітністю малюнків. А ще - різноманітністю матеріалів, які використовуються для його пошиття.

Візьмемо, наприклад, елітне постільна білизна, яке найчастіше шиється з шовку. Натуральний шовк - дивовижний матеріал: надзвичайно м'який та ніжний і, в той же час міцний, з відмінними гігієнічними властивостями, а його зачаровує блиск і незвичайні відчуття, коли він торкається до шкіри, роблять його воістину королівським матеріалом. Тому комплект шовкового постільної білизни - чудовий подарунок на весілля або ювілей.

Але якщо раніше постільна білизна з шовку могли дозволити собі дійсно тільки аристократи, то тепер воно доступно якщо не для всіх, то для багатьох. До того ж через високу конкуренцію багато фірм проводять акції і роблять знижки на торішні колекції.

Проте сучасне постільна білизна "економ" класу також виглядає дуже привабливо.


Для його пошиття використовуються недорогі тканини з натуральної бавовни (ситець, бязь, поплін). Виглядає таке постільна білизна цілком презентабельно завдяки широкій палітрі кольорів і може стати справжньою окрасою спальні. Крім того, воно не викликає алергії і забезпечує комфортний сон.

На сайті http://luteks.ru представлений широкий вибір комплектів постільної білизни, від елітного до економ-класу. Чудовий дизайн і відмінна якість дозволяють кожному покупцеві вибрати комплект на свій смак і гаманець. Таке постільна білизна щовечора буде радувати вас своїм багатим кольором і малюнком, а лягаючи в ліжко, ви будете відчувати тільки приємні відчуття від його дотику.

Але поняття домашній текстиль набагато ширше, ніж постільна білизна; сюди входять рушники, халати, пледи й ін. і навіть гобеленові картини і панно, які можуть стати прекрасним декоративним елементом дизайну інтер'єру. Все це ви можете знайти на сайті http://luteks.ru.