В останні роки в Росії стала з'являтися нова традиція -зазначав, як це робиться на Заході-свято всіх закоханих: день святого Валентина.
Секрет поздоровлення у цей день простий: для того, кому вона адресована, привітання є своєрідним поясненням в любові. Не випадково ж західні "валентинки" (листівки на честь дня святого Валентина) виконані у формі серця або прикрашені сердечками. Крім того, доречними в цей день будуть печиво, льодяники у формі сердечок, а також іграшки й сувеніри аналогічної форми.
Вся принадність подарунка в тому, що він не вручається явно, а потихеньку підкладається на стіл, в книгу, в поштову скриньку адресату.
чи здогадається той, хто отримає привітання, від кого воно?
Для тих, хто здогадається, такий подарунок може стати подвійний радістю. Для боязких і нерішучих анонімність поздоровлення -Великий підмога у вираженні почуттів.
Серед міського шуму і суєти, буденних турбот і проблем прекрасне почуття кохання зігріває Вам серце і душу. 14 лютого "День всіх закоханих" це саме те свято, коли Ви можете ще раз сказати своїй другій половинці добрі і теплі слова любові! Є багато цікавих подарунків, але більш оригінальним і незвичайним буде романтична, ніжна серенада під вікном коханої дівчини, також ви можете замовити чарівні шоколадні вироби для своїх лицарів чи дам, піднести їм незабутні презенти, відповідні цій події, а мужнім Валентини вибрати гарні подарунки для своїх коханих, скласти гарні букети або квіткові кошики, які не залишать байдужою жодну прекрасну половину людства.


День Святого Валентіна- найромантичніший день в році. І, звичайно ж, це свято Ви хочете зробити незабутнім для своєї коханої людини.
Спробуємо назвати які речі є для нас синонімами романтизму?
- Свічки
- шампанське
- червоне вино
- квіти
- поцілунки
- любовні листи і записки
- одяг з м'якого трикотажу
- шовкову білизну
- запах ніжних парфумів
- вірші та повільна музика
- прогулянки по березі моря
- танці (при свічках)
- ванна, наповнена ароматною піною
- вечірні прогулянки
- невеликі сувеніри (а от дорогі і великі подарунки начебто не підходять до сфери романтики).
Так що даруєте один одному сувеніри, говорите про любов, пишіть записки, приймайте разом ванну, танцюйте, читайте вірші, гуляйте під місяцем, пийте вино при свічках і цілуйтеся, цілуйтеся, цілуйтеся .. Зі святом !!!!