Ви ще сумніваєтеся в тому, що чудеса можна творити своїми руками? Сподіваємося, що після прочитання цієї статті, чудеса стануть до вас набагато ближче, ніж зараз.
1. Вчіться у дітей та звертайте увагу на повсякденні радощі життя
Навчіть дитину робити різнокольорові ялинкові іграшки, змайструєте разом з ним веселу гірлянду або просто намалюйте свої мрії. Згадайте про те, коли ви востаннє брали до рук кольорові олівці? Напевно, це було дуже і дуже давно. Намалюйте все те, що ви хочете отримати в Новому році, але ні в якому разі не викидайте свій малюнок. Підберіть для нього відповідну рамочку і повісьте його на стіну. Нехай чудеса оточують вас всюди.
2. Купуйте ялинку
Аромат живого дерева не тільки налаштує на свято, але і допоможе заспокоїться. Хвойні дерева - відмінні антиоксиданти. Заваріть гілочку вашої святкової ялини зі своїм улюбленим чаєм і насолодитеся чудовим ароматом молодості і краси.
3. Порадуйте себе чудесами в решеті
Купуйте для зустрічі Нового року колготки в сіточку. Цього року сітка знову в моді, і таким простим дією ви вб'єте відразу двох зайців: вбережете себе від можливості порвати колготки необережним рухом і будете найкрасивішою. Якщо вам хочеться чогось незвичайного, надягніть сітку зверху кольорових колготок.


Вийде ще краще і ще красивішим.
4. Ведіть облік чудесам
Записуйте все чудеса, які трапилися з вами за день. Чоловік зізнався у коханні? Чим не диво? Не спізнилися на роботу? Теж чудеса. Вивчили нове слово іноземною мовою? І його записуйте в чудесне.
5. Купуйте незвичайні подарунки
Косметика та іграшки - це так банально. Подаруйте родині незабутній вечір в цирку або сходіть всі разом в театр. Це дозволить вам позбавитися від суєти і дасть ще одну можливість побути поза домом. Якщо вам хочеться рухів і дій, обов'язково сходіть на каток, там зараз дуже весело.
6. Займіться ароматерапією
Ефірні масла - прекрасний спосіб для вирішення багатьох проблем. Якщо ви втомилися від роботи, зробіть ароматичний масаж, прийміть запашну ванну і запаліть аромалампу з бадьорить сумішшю ефірних масел. Надайте вашому святу оригінальний запах і він вийде найкращим.
7. Підведіть підсумки року
Запишіть всі свої досягнення і забудьте про всіх-всіх невдачах. Новий рік - нове життя. У ній немає місця помилкам і труднощам. Постарайтеся почати все з чистого аркуша і не звертайте уваги на дрібні неприємності.