Прекрасне торжество надовго закарбовується в пам'яті. Але кожен знає, скільки приємних спогадів і заново пережитих почуттів і вражень свята дарує вміло і професійно зроблене фото. У сімейному альбомі фотографії свят - найбільш пам'ятні і дорогі серцю знімки.

Звичайно, зйомку урочистості можна довірити будь-кому з рідних чи знайомих, але навіть при їх віртуозному володінні фотоапаратом отримати професійні знімки навряд чи вдасться. Адже загальновідомо, що професія фотографа, що знімає весілля, святкування або банкети - це не просте вміння володіти фотокамерою або обивательський навик фотозйомки. Це мистецтво, яке потребує творчого підходу, вишуканого смаку, уваги до дрібниць і бездоганно відпрацьованої техніки володіння камерою. Одним словом, професійний фотограф - це і натхненний художник, в самому вищому розумінні цього слова, і, в теж час, вмілий майстер своєї справи.

Наприклад, ніхто не зважитися довірити проведення довгоочікуваного і важливого торжества, такого , як весілля або ювілей, тамаді-дилетанту, прекрасно розуміючи, що від мистецтва тамади залежить загальний дух святкування і його настрій, і якщо горе-тамада виявиться не професіоналом, свято буде безповоротно зіпсований. Те ж саме справедливо і по відношенню до фотографа. Адже якщо мистецтво тамади - це цікаво і блискуче провести свято, то мистецтво фотографа в тому, щоб відобразити це дійство на довгі роки.

Завдання фотографа полягає не тільки в тому, щоб художньо передати самі важливі і значущі епізоди свята , вловити атмосферу урочистості, підкреслити і виявити цікаві та несподівані моменти і нюанси, але і в тому, щоб у ході своєї діяльності не втручатися в перебіг святкування і не відволікати на себе загальну увагу. Це непомітно-незамінне участь фотографа у святковому дійстві справжнє мистецтво професіонала.

Фотограф завжди пам'ятає, що в живому святковому дійстві повторного дубля не буде, як при постановочної студійній зйомці, і найважливіші моменти і запам'ятовуються ракурси потрібно ловити, що називається, "нальоту".

Помічати дрібниці і деталі і художньо їх підкреслювати і запам'ятовувати - це звичайна справа для професійного фотографа.


Якщо Ви або Ваші близькі є щасливими володарями дорогих і розкішних коштовностей, наприклад, маєте прикраси з діамантами, і бажаєте, щоб ці милі предмети Вашої гордості неодмінно потрапили в кадр, варто довіритися майстерності професіонала. Досвідчений фотограф не упустить ні одну деталь Вашого оздоблення, будь то чудові і так Вами улюблені, але, на жаль, малопомітні при випадковій фотозйомці сережки з діамантами, кільця або підвіски, або так старанно зроблений Вами макіяж чи зачіска. Будьте впевнені, що від пильного ока і художньої фантазії фотографа-профі нічого не сховається. Не тільки дорогі намиста, браслети або кільця з діамантами, але й скромна біжутерія при вміло взятому ракурсі фотографа перетворить Ваш знімок в маленький шедевр.

Але мистецтво фотографа не тільки в тому, щоб виявляти і запам'ятовувати, але й у тому, щоб приховувати і ховати. Наприклад, тільки професіонал з фотографування вибором ракурсу і ступеня освітленості може приховати випадкові огріхи - збилася зачіску, невдалу міміку і позу, або недоліки оформлення інтер'єру, які при обивательської зйомці можуть випадково внести фальшиву нотку в колекцію вдалих знімків.

Таким чином, вибір фотографа при підготовці урочистого заходу досить відповідальна і важлива справа. Якщо Ви вирішили замовити послуги професійного фотографа, насамперед, переконайтеся у його кваліфікацію та досвід: подивіться його портфоліо та відгуки про його роботи. Багато чого про фотографа може сказати та техніка, яку він використовує при роботі: фотограф-профі зазвичай використовує висококласну техніку професійного рівня.

При замовленні послуг фотографа не економте часу на те, щоб обговорити з майстром фотосправи найдрібніші нюанси його роботи . Отримання знімків, які будуть Вас радувати довгі роки, багато в чому залежить саме від того, вловить чи фотограф суть Ваших побажань. А вже здійснення Ваших побажань надайте досвіду, професіоналізму і його креативного мислення, як художника.