Багато жінок вдаються до допомоги макіяжу, по-перше, тому що це їм подобається, по-друге, тому, що вони хочуть наслідувати моду. Будь-яка жінка по-своєму вибирає косметику і завдає по-своєму. Тим не менш, ми ніколи не замислюємося про те, що саме сам макіяж і спосіб його нанесення здатний досить багато розповісти про наш характер, відкрити завісу таємниці жінки, так сказати.
Макіяж на думку психологів
Буває таке, що жінка відмовляється від використання косметики без видимих на те причин, ніби і алергічних реакцій на косметику шкіра не дає, та інших проблем зі шкірою немає, а ось так відбувається.
Можливі причини цього, за думку психологів, можуть ховатися в наступному:
* в заниженої самооцінки;
* в простій ліні;
* в хронічній нестачі часу на макіяж;
* у відповідному вихованні або ж релігії, яка проголошує природність у всьому;
Причин можна назвати безліч, але ж ми сьогодні говоримо трохи про інші речі - про наш характер і його залежності від макіяжу!
Отже, кілька спостережень стилістів і психологів:
1. Робити акцент в макіяжі на очі - привілей жінок спостережних і уважних, які прагнуть справити враження на свого співрозмовника і таким чином показати, що вони - прекрасні слухачки.


Такого роду жінки насправді відмінно розбираються в людях, при цьому ретельно приховуючи від оточуючих свої особисті почуття, емоції, переживання, думки ..
2. Яскраво пофарбовані чуттєві губи говорять, як правило, про те, що такі жінки істоти соціальні, тобто дуже товариські і часом особистості досить сентиментальні. Такі жінки часто кокетки по своїй натурі і завжди з великою охотою ведуть бесіди про себе кохану.
Таких прикладів можна навести безліч, однак це зовсім не означає, що за допомогою макіяжу жінки визначають свій стиль поведінки і свій стиль життя раз і назавжди. Звичайно ж, ні! Часи змінюються, ви змінюєтеся, і як наслідок змінюється і ваш образ, але ніяк не навпаки. Все залежить тільки від самої людини і від його поглядів на ті чи інші речі!
І ще, пам'ятаєте, щоб зрозуміти, що являє собою жінка або, що вона може в майбутньому з себе представляти - зовсім не так важливо, казково вона красива або ж з пересічною зовнішністю, юна чи не дуже, важливо просто відчути її, зрозуміти, що може означати її макіяж, її стиль одягу і т.д. Сліпе Чи це слідування моді чи таїнство її душі ?! Адже все це випливає на поверхню, якщо ми розуміємо один одного.
Підготувала: Калашнікова Олена