Багато хто напевно чули про те, що надати магічний вплив на живу істоту без його присутності, але при використанні його зображення. Але на подібні дії здатні не тільки чаклуни, маги і екстрасенси. Будь портрет або знімок на польовому рівні має зв'язок зі своїм оригіналом. На несвідомому рівні або цілком усвідомлено інша людина забирає енергію у оригіналу, тим самим завдаючи йому шкоди.
Натурники, постраждалі від власних портретів
Люди, які коли-небудь служили моделями відомим художникам, дуже часто помирали. Наприклад, подібні чутки ходять про легендарну Джоконді Леонардо да Вінчі.
Також моделлю для художника Володимира Боровиковського служила княгиня Лопухіна, вона померла через три дні після написання її портрета. Загадкове в цій історії те, що лікарям не вдалося визначити причину її смерті. Ще одні випадок стався з хлопчиком на ім'я Вася, якому мама забороняла позувати Перову для картини "Трійка", але хлопчик не послухався і дуже скоро помер.
Також передчасно пішли з життя понад десяти натурників Рєпіна. А композитор Мусоргський і хірург Пирогов покинули наш світ після того як були дописані їхні портрети. І Столипін був застрелений після закінчення роботи над написанням його портрета.
Трохи про вбивчі фото
Насправді фотографія є більш сильним провідником біоенергії, в порівнянні з портретом, яким був написаний художником на папері або полотні. Оскільки знімок - це точне зображення. А є такі фотокамери, який можуть навіть зафіксувати людську ауру. Адже не дарма ж багато екстрасенсів воліють працювати саме з фото.
Історія про яку піде мова далі в нашій статті, мала місце бути в Єкатеринбурзі кілька років тому. Все почалося з того, що по дитячих садках ходили двоє чоловіків, які представлялися фотографами і пропонували зробити художні знімки малюків за невелику ціну.


Природно, багато з ентузіазмом сприймали цю ідею ..
Але пройшло зовсім небагато часу після того, як клієнти фотографів отримали свої фото, як в місті почалася паніка. У багатьох портретах дітей були виявлені незрозумілі вкладення у вигляді невеликих шматочків фото хрестів, могил, пам'ятників, пучків сухої трави, частин тіла, домовин. Іноді всередині портретів були написи такого змісту: "Як сохне трава, так і дитя засохне" або ж буква "С", що в перекладі з латині означає "Сатана".
До того моменту, як широка громадськість дізналася про цю історію, стало відомо, що багато дітей важко захворіли. Захворювання виявлялося саме в тій частині тіла дитини, яка була зображена на фото-вкладенні.
У зв'язку з цими подіями журналісти вирішили провести власне розслідування. В результаті вони дізналися, що всі знімки були створені в держ. фотоательє. Співробітникам цього ательє можна було пред'явити звинувачення лише в незаконному підприємництві. На це звинувачення директор установи сказала, що ці вкладення є всього лише використаної фотопапером, яка потрібна для того, щоб зміцнити портрети. Також вона додала, що її співробітники не мають якого-небудь відношення до хвороб детсадовцев.
Цілителі і священики порадили всі ці фото спалити, багато батьків пішли раді. Коли їх спалювали, у хлопців доволі часто піднімалася температура. Якщо смертельне вкладення було знищено, то малюк видужував.
Такна цих незрозумілих фото так і не розгадали. У журналістів було тільки одне більш менш вартісне припущення - можливо співробітники фотоательє складалися в якійсь секті, або ж практикували чорну магію.