"Як Новий рік зустрінеш - так його і проведеш" - відома всім істина. Але тут важливо ще не тільки "як", але і з ким ..
Що робити, якщо провести першу ніч року тобі належить ..
Лицем до лиця
Якщо твій коханий пропонує зустріти Новий рік тільки вдвох, це свідчить про його серйозному до тебе відношенні. А це означає, що в наступаючому році ви зможете вивести ваші відносини на принципово новий рівень.
Мінуси: будь готова, що одна новорічна ніч на двох може, як лакмусовий папірець, відобразити всі слабкі сторони ваших відносин. Наприклад, при виборі місця, узгодженні меню і програми проявиться ваша здатність знаходити компроміс, що задовольняє обох, або відсутність такої. А подарунки покажуть, наскільки добре ви знаєте і розумієте смаки один одного.
У дорозі з коханим
Спільна поїздка і відпочинок подарують радість загальних вражень і спогади, що належать тільки вам двом. Відірвавшись від звичних вулиць та осіб, ви сконцентруєтеся один на одному, що дозволить тобі краще зрозуміти свого коханого, а заодно і саму себе.
Мінуси: у разі розмальовки тобі не до кого буде звернутися за допомогою, тому тримай свої документи, гроші і зворотний квиток при собі.
З його батьками
Це прекрасний шанс познайомитися з сім'єю і традиціями супутника. У святковій метушні його батьки не будуть упереджені, а ось тобі, навпаки, вдасться розглянути їх як слід.
Мінуси: зрозуміло є шанс протягом всієї ночі слухати розповіді його мами про те, як її синочок чудово грав на скрипці в початковій школі . Втім, влаштувати бурхливу вечірку з друзями ви зможете і першого числа, а симпатія потенційної свекрухи, а разом з нею і подяку коханого за витримку стоять однією втраченої ночі.
Без улюбленого
На жаль, у цій ситуації мінусів, як правило , більше, ніж плюсів. Ти зв'язала йому смугастий шарф, вивідала у його сестри, яку книгу Девіда Коупленда він бажає отримати в подарунок. І тут він, прямо напередодні свята, заявляє, що ви повинні розлучитися. Так, на жаль, і таке теж трапляється.
Вихід є, головне, зуміти грамотно скористатися станом самотності. Влаштуй собі новорічне неподобство.


Фізичне навантаження ефективно позбавляє від душевних переживань. В денну програму включи каток (навіть якщо не вмієш кататися) і караоке-бар. Ти здивуєшся, як багато людей приходять туди не парами. Зміни обстановку. Зроби собі новорічний подарунок: купи путівку і вирушай, куди очі дивляться - в Стамбул, Хургаду, Санта-Домінго, Ялту - головне, щоб подалі від повсякденної реальності. І пам'ятай хорошу прикмету - якщо з твого життя напередодні Нового року пішов близька людина, значить, ти на порозі нових відносин.
У колі своєї родини
Сховай невдоволений вираз обличчя, замаскуй татуювання за вухом пасмом волосся. Тобі знову, як і багато років тому, доведеться перевтілитися в домашню дівчинку, радість всієї родини.
Шукаємо плюси ..
Запроси на свято близьку подругу, а краще - парочку близьких подруг. Так ти уникнеш повчальних бесід з боку батьків, а заодно, врятуєш подружку від самотності в чарівну ніч. Отримай задоволення від повернення додому. Новий рік з батьками - це найлегший спосіб повернутися в дитинство. Запроси всіх в гості до Діда Мороза. У Великий Устюг. Планувати все, зрозуміло, потрібно заздалегідь: придбай путівки для всіх членів сім'ї через туристичне агентство і зроби своїм близьким подарунок.
У повній самоті
Буває й таке! Ну, якщо просто набридли всі і вся! Що робити? Знову шукай плюси! Віддайся неробства і обжерливості. Їж солодощі та копченості. Пий шампанське, лежачи у ванні. І вирушай спати незабаром після півночі. Раз вже ти вирішила провести цю ніч одна - ти здорово втомилася - і маєш право виспатися!
Або Влийся в натовп. На центральній вулиці .. Парижа, Лондона чи Мехіко. Ніякої заздалегідь певної програми. Придбай путівку в країну своєї мрії і вирушай там в саме гучне місце.
Загалом, де б і з ким би ти не зустріла Новий рік, знай, що все буде добре! Навіть якщо Новий рік ти зустрінеш в гордій самоті на одній з тибетських вершин, закутавшись в шкуру священної лами, або, навпаки, будеш мирно уплітати мамин "олів'є" перед телевізором - це зовсім-зовсім нічого не означає. Життя - така непередбачувана штука.