Заручини завжди була і залишається важливим моментом напередодні весільного торжества. Суть її незмінна - знайомство з батьками і офіційне оголошення себе нареченим і нареченою. Це виявлення бажання створити сім'ю з коханою людиною. Це початок тривалого періоду підготовки до настільки важливої події в житті - весілля.
Часи змінюються, і сучасна заручини часто дуже відрізняється від таїнства заручення в далекому минулому. Якщо вже весільні сукні сьогодні всіляко модернізуються під примхи моди, то що вже говорити про заручини. Вона стала менш урочистій і красивою. Для більшості пар це лише формальність, умовність. А адже для будь-якої дівчини дуже важливо відчути себе хоча б раз у житті справжньою принцесою з дитячих казок!
Тривалість заручин
Що стосується тимчасового проміжку, тут немає жорстких рамок. У середньому, цей період становить від 3 місяців до року. Оптимальний варіант - 6 місяців. Це дозволить підготуватися до весілля "від" і "до". Однак заручини може бути продовжена і на більш тривалий термін. Якщо потрібно більш ретельно підготуватися до майбутнього весілля. Накопичити потрібну кількість грошей. Вирішити питання з житлом. Зайнятися безпосередніми приготуваннями до весілля: відвідати весільний салон, вибрати сукню, організувати банкет і весільну подорож. Так що не варто йти на поводу у моди і думки оточуючих.
Процес заручин
У далекому минулому заручини прирівнювалася до укладення шлюбу. Вона проводилася під час одного з традиційних свят для знайомства з майбутньою ріднею. Наречена отримувала кільце, наречений - "весільну сорочку".
Сучасна заручини виглядає зовсім інакше.


Варіантів її проведення дуже багато: від тихих домашніх посиденьок до грандіозного бенкету в шикарному ресторані. Неважливо, як ви хочете організувати це маленьке свято. Важливо, щоб були присутні два головних події:
- Молода людина вимовляє урочисту промову з пропозицією руки і серця і підносить кільце своїй обраниці.
- На адресу молодих звучать благословення і напуття з боку батьків.
Кілька рад
Дуже важливо, щоб цей день пройшов вдало і приніс обом сторонам тільки позитивні емоції. Щоб не потрапити в незручну ситуацію, потрібно запам'ятати кілька моментів:
- познайомитися з батьками другої половини;
- познайомити батьків один з одним;
- попередити батьків про намічений подію - нехай заздалегідь підготують красиву мову та подарунки;
- заздалегідь обговорити з батьками всі деталі, у тому числі святкове меню;
- молодій людині потрібно підготувати два букета - для дівчини та її матері;
- підготувати невеликі чисто символічні подарунки один одному, батькам та близьким;
- підготувати невелику розважальну програму - щоб гості не занудьгували.
Якщо у вас немає часу організувати свято самостійно або якщо ви хочете зробити цей день особливим, можна замовити стіл в ресторані або в затишному кафе. Але не забудьте продумати святкове меню, музику та розважальну програму. Це не займе багато часу. Досить просто заздалегідь домовитися про все з адміністратором.
І не забудьте після офіційної частини провести цей знаковий для вас обох вечір удвох в романтичній обстановці! Головне, щоб ви і ваш обранець були щасливі!