Дуже часто люди стикаються з багатьма проблемами в супермаркеті. Причому, як правило, проблеми ці стандартні. Але чомусь з разу в раз ми продовжуємо це на собі відчувати. І повірте, відчуття ці далеко не приємні.
Першопричиною усіх бід, що виникають у межах супермаркету ми поспішаємо звинувачувати, насамперед, адміністрацію магазину. Ми ні в якому разі не хочемо знімати всю провину з адміністративного персоналу, а й люди дуже часто поводяться неналежним чином. Мається на увазі, злодійство і обдурювання якраз з боку відвідувачів супермаркету. Цьому ми повсюдно можемо бачити безліч доказів. Тому і магазини сьогодні працюють за цим же злодійському і надувательскому принципом, що і самі покупці. Як говориться, як ми з ними, так і вони з нами. З метою того, щоб до таких обдурювання з боку працівників супермаркету ви були готові і могли їм протистояти, і написана ця стаття.
Порушення з боку супермаркетів і методи боротьби з ними:
1. Вхід в магазин з сумкою
Дами, заявляємо вам - ніколи не залишайте ваші сумочки в камері схову. Якщо адміністрація раптом починає якісь зачіпки на вашу адресу, приводите завжди один і той же аргумент: "Вибачте, у мене там дуже важливі документи (або цінні речі та ін.), Залишати я їх не буду". Це буде більш, ніж обгрунтоване, так як на тих же самих камерах схову прописано: "За втрату цінних речей адміністрація відповідальності не несе".
Зараз, правда, ця проблема у багатьох супермаркетах вирішується за допомогою впровадження термічного запаковиванія сумок в целофан. З цієї упаковки сумка виймається лише на касі - і адміністрації зручно, і у вас ніяких проблем!
2. Неякісний (прострочений) товар
Будьте пильні і завжди перевіряйте термін придатності товару, не відходячи від полки. Якщо ви помітили на полицях прострочений товар, не соромтеся і сміливо говорите про це адміністратора магазину.
Якщо ж ви поспіхом все ж придбали зіпсований продукт, відразу ж біжіть міняти. Відмовити вам адміністрація просто не має права. Тому не поспішайте викидати чеки відразу ж після покупки. Головне, будьте впевнені і пам'ятайте про закон щодо захисту прав споживачів у разі чого.
3. На касі пробили зайве
Візьміть собі за звичку, не відходячи від каси перевіряти чек і здачу. Якщо ви помітили, що вам пробили зайвий товар, відразу викликайте адміністратора. У цьому випадку, гроші вам тут же повернуть без зайвих запитань і розглядів. Але є тут і ще одна проблема - коли вам на касі пробивають товар за ціною, відмінною від ціни, зазначеної в торговому залі.


У більшості випадків, ціна на касі виявиться вище. Зазвичай пояснення таке - товар тільки поступив, дані ввели в комп'ютер, а цінники переважити співробітники ще не встигли. У відповідь сміливо приводите такий довід: "Я купую товари за ціною, вказаною в залі. Відповідно, якщо ціна змінилася в більшу або меншу сторону, я повинна дізнатися про це в той момент, коли кладу товар у візок, а не на касі в останній момент. Ви самі прекрасно знаєте, що переоцінка товарів повинна, в першу чергу, супроводжуватиметься зміною цінників в торговому залі, а не зміною цін на касових комп'ютерах. Якщо хтось із співробітників магазину не справляється зі своїми обов'язками, це вже його проблема, а не моя. "
Як показує досвід, при такій постановці питання різниця в ціні завжди компенсується. Головне, не нервувати і не кричати, а спокійно і впевнено дати зрозуміти, що ви в курсі всіх основних законодавчих правил торгівлі.
4. Перевірка вмісту сумки після покупки (на виході)
Що тут потрібно сказати. Є супермаркети (наприклад, Метро, Ессен), де така перевірка купленого товару прийнята поголовно. У такому випадку, простіше буде відкрити сумку (або пакет, що там у вас) з придбаними товарами і піти далі, ніж почати суперечку. Адже співробітники охорони, в основному, оцінюють все це лише побіжно-візуально, орієнтуючись по чеках.
Там же, де така перевірка є вибірковою з незрозумілих причин, можна і навіть потрібно посперечатися про відстояти свої права. Пам'ятайте, що якийсь охоронець не має права вимагати показати йому вміст вашої сумочки. Сперечатися з охороною марно. Відразу ж вимагайте, щоб прийшов адміністратор разом з начальником охорони. Попросіть їх пред'явити докази вашої можливої провини (наприклад, відео). Якщо подібних "доказів" у них немає, сміливо вказуйте їм на закон про огляд особистого майна - для цього необхідно обов'язкову присутність працівника міліції та двох понятих (двох незнайомих людей). Якщо вони готові забезпечити все це, то ви теж готові згідно закону пред'явити сумочку для огляду. Якщо ж зробити це вони відмовляються, ви сміливо можете закінчувати цю суперечку і спокійно йти. У більшості випадків, адміністрація та начальник дико вибачаються за таке непорозуміння і видаляються, так і не перевіривши вашу сумочку чи портфель.
Будьте пильні, вивчайте основні закони, щоб у разі необхідності точно знати свої права і мати можливість їх відстояти!
Підготувала: Олена Калашникова