Такий звичний предмет, як парасолька, став в останні роки стильним і модним аксесуаром жіночого і чоловічого костюма.
Але парасолі - це не тільки звичні складні автомати, які ми часто кладемо в сумку, зауваживши, що небо хмуриться. Захопивши з собою, наприклад, складаний парасолю три слона, жінка, навіть не замислюючись про це, бере з собою найпростіше знаряддя самооборони. Чого гріха таїти - неспокійно буває на наших вулицях, особливо вечорами. І якщо вже вам трапиться потрапити в неприємну ситуацію, не розмахуйте порожніми руками, а, затиснувши парасольку в кулаці, нанесіть нападнику удар в обличчя рукояткою. Після цього ви отримаєте декілька секунд на те, щоб застосувати найкращий прийом боротьби з більш сильним противником. Цей прийом - втеча.

Але це самий звичайний, сумочний парасолю. А у французькій комедії "Укол парасолькою", з П'єром Рішаром у головній ролі, на сцену виступає спеціальний парасолю з отруєним наконечником. Комедія - штука весела, однак прототипом цього парасольки виступали фактично використовувалися спецслужбами парасолі, за допомогою яких усувалися "небажані елементи суспільства".

Взагалі, різноманітність перетворення парасольки в зброю просто вражає. Під парасолі маскувалось навіть вогнепальну зброю. Парасолі стріляли отруєними голками.


Перероблені парасолі приховували в собі гостро відточені клинки. Навіть прості парасольки-тростини, завдяки своїй міцності, в умілих руках перетворюються на небезпечну зброю.

Однак, що все про зброю? Парасолі спеціального призначення - це не тільки ті, які спецназівцями можуть використовуватися. Спектр мирних призначень парасольки значно ширше. Ми навіть не будемо торкатися новомодних розробок японців, які що тільки всередину парасольки не вбудовується - відеокамери, інтернет, цифрові компаси, світлове або звукове попередження про очікуються дощі - всього не перелічити. Парасолі використовуються як засіб реклами, особливо наочно - при проведенні передвиборних компаній. Парасолі для пляжів і кафе - величезні, що створюють щільну тінь і вкривають від дощу. Маленькі парасольки, розташовувані над головою з невеликим вентилятором. Їх виготовляють з плівки, яка перетворює сонячну енергію в електричну. Отримана енергія живить вентилятор, що обдуває обличчя.

Але і звичайні парасольки у вишуканому та модному костюмі жінки можуть бути тим самим "небезпечним аксесуаром", який допоможе вразити чоловіка в самісіньке серце. І дай Бог, щоб парасольку довелося використовувати тільки в таких мирних цілях.