Навряд чи вам вдасться гарненько виспатися напередодні, а ваше самопочуття і здоров'я є найважливішими факторами, здатними зробити цей важливий день незабутнім (у всіх сенсах цього слова). Звичайно планування весілля грає теж намаловажную роль, але від ваших відчуттів буде залежати те, які враження залишаться у вашій пам'яті про цей день. Тому зробіть усе можливе, щоб добре подбати про себе в цей великий день, а весільні поради Країни Краси допоможуть вам у цьому.
Весільні поради: заручитеся підтримкою подруги
Подбайте про те, щоб у вас під рукою завжди знаходилася людина, який буде вашим помічником - якщо раптом ви зголодніли, захочете попити або підправити косметику - ваша помічниця завжди буде поруч і зможе оперативно виконати будь-яке прохання. Давайте умовно назвемо її Танею. Таня повинна буде скрізь супроводжувати вас у цей день, і при собі вона повинна мати пляшку з водою і соломинку, косметичку та інші необхідні дрібниці. Вона буде нагадувати вам, що пора підкріпитися парочкою бутербродів або попити води. При собі вона повинна мати: запасні шпильки для волосся, безпечні шпильки, нитку і голку, а також вашу пудру, тональний крем, помаду для губ або блиск, знеболюючі таблетки, ватяні палички, туалетний папір, а також тампони (якщо в них буде необхідність в цей день). Так-так, не дивуйтеся! Таня повинна не спускати з вас очей весь день і виконувати всі прохання і доручення. Ця роль зовсім не так проста, як може здатися на перший погляд. Тому для цієї ролі потрібно вибрати вірну подругу, яка зможе витримати все навантаження і відповідальність цієї ролі.
Весільні поради: туфлі для нареченої
Дорогі наречені! Постарайтеся придбати одну-дві додаткові пари весільних туфель, так щоб була можливість міняти взуття кожні кілька годин. Це допоможе зняти втому з ніг - не забувайте, що вам доведеться провести на ногах весь день!
Весільні поради: спиртні напої перед днем весілля
Ніяких спиртних напоїв ввечері перед весіллям! Спиртне викликає лущення, запалення і подразнення шкіри на наступний день, чого вам абсолютно не потрібно.


Тому якщо ви відчуваєте невелику нервозність перед вирішальним днем, це зовсім не означає, що потрібно напитися. Можна випити келих вина, якщо ви занадто сильно нервуєте, але не більше. Мені довелося побачити багато наречених, які мучилися в свій головний день від похмілля, перепадів настрою і головного болю, а все тому, що вони випили занадто багато напередодні. Тому постарайтеся не переборщити з алкоголем і гарненько виспатися.
Весільні поради: що не заплакати
"Що трапиться з макіяжем, якщо я заплачу?" Правило №1 - ви не повинні плакати. Правило № 2- триматися подалі від тих, у кого "очі на мокрому місці" - коли бачиш плаче людини, сльози починаються литися без вашої на те волі. Домовтеся з усіма заздалегідь, щоб старалися стримувати свої емоції - все-таки це весілля, а не поминки. Тому, якщо хтось з гостей не може стримати сліз радості, нехай робить це там, де його ніхто не побачить. Але якщо вам все-таки не вдасться стриматися, і пара сльозинок все-таки проллється? У цьому випадку спробуй промокнути сльози, перш ніж вони досягнуть зовнішнього кута ока. Для цього підніміть вгору брови, широко розплющ очі і промокни сльози паперовим носовичком. Погоджуся, що ця рада звучить трохи кумедно, але іншого способу не існує. Також можете скористатися наступними порадами.
Влаштуйте невеличку "прощальну" вечірку зі своїми батьками або близькими друзями. На ній ви зможете дати волю своїм емоціям і від душі виплакатися. Це зніме зайву напругу і допоможе уникнути непотрібних сліз в день вашого весілля. І ще одна порада - не влаштовуйте дівич-вечір ввечері перед весіллям - щоб емоції не зашкалювали, вам потрібно добре виспатися вночі перед весіллям.