Затребуваність відпочинку на турецькому узбережжі постійно збільшується за рахунок його доступності. Туристи з Росії вже встигли оцінити переваги пляжного відпочинку в Туреччині. Однак за базовим набором надаваних послуг втрачається культура і самобутність. У цій статті ми розглянемо деякі незвичайні місця для відпочинку на території цієї країни.
Набридлий "all inclusive", простенька анімація, величезна кількість колишніх і теперішніх співвітчизників - саме так багато туристів в наш час представляють турецьку Рів'єру. Саме тому досвідчені туристи абсолютно не звертають уваги на турецький берег. І даремно!
Насправді такі судження можуть бути справедливими виключно щодо істинних "росіян" курортів - Кемера, Анталії, Аланії, Сіде. У реальності на території цієї країни існує ще величезна кількість місць для незабутніх вражень і яскравих відкриттів!
Нічна Туреччина - Бодрум
Вже з самої назви даного півострова можна зрозуміти дуже багато: "Бодрум" по-турецьки означає "підвал" або "льох". Ресторани з місцевою музикою, винні погреби, ультрасучасні дискотеки - Бодрум відомий нічним життям.
На сьогоднішній день курорт лише починає відкриватися для туристів з Росії. Тут дуже рідко можна почути російську мову, з цієї причини, якщо вам складно розмовляти англійською, бажано прихопити з собою на відпочинок розмовник або виділити час для того, щоб "підтягти" мову.
Місцеві готелі є порівняно невеликими, оскільки земля тут коштує чимало. Крім цього, дозволяється будувати лише ті будівлі, висота яких не перевищує трьох поверхів. Ці правила обумовлені тим, що тут спостерігається сейсмічна активність. Також влада має намір зберегти грецький вигляд даного місця.
Готелі, розташовані в самому місті, варто вибирати лише тим, хто має намір провести свій відпочинок в місцевих клубах - так ви зможете витратити менше грошей на таксі.


Але в такому випадку потрібно жертвувати чистим морем і пляжем, так як Бодрум є портовим містом.
До 70-х років минулого століття Бодрум був поселенням рибалок на руїнах дуже відомого раніше міста Галікарнас. За часів Греції Галикарнасский мавзолей являв собою одне з 7 чудес світу, однак зараз від нього не залишилося майже нічого.
Не забудьте заздалегідь подбати про отримання шенгенської візи, якщо ви хочете більшого. Причина цього полягає в тому, що Бодрум розташований дуже близько до Греції. Лише 40 хвилин на поромі - і ви на острові Кос або Родос.
Краса Туреччині - Калкан
Це місто знаходиться на території раніше існуючої країни Лікії. Він розташований в 3 годинах їзди від аеропорту в Анталії. Звичайно, не дуже близько, але це місце варто того: саме тут знаходиться найбільш красива частина узбережжя Туреччини. Потрібно розуміти, що в Калкані ви не зможете знайти бурхливого нічного життя, а також усіляких розваг для любителів екстриму. В це місто їдуть ті, хто хоче відпочити душею і серцем.
Відпочинок в Калкані стане гарним вибором для незалежних мандрівників, оскільки добиратися до міста, шукати місце для ночівлі та планувати різні екскурсії доведеться своїми силами, так як агентства з Росії не пропонують на даний момент пакетні тури в Калкан. Велика частина місцевих будівель - це невеликі готелі приватного типу.
У Калкані можна знайти також сімейні пансіонати або взяти в оренду скромні кімнати і розкішні вілли. На місці можна без особливих труднощів знайти порівняно дешеві пропозиції. Необхідно враховувати також витрати на харчування, оскільки в більшості випадків вартість номера в готелі включає лише сніданок.