У цих містах можна побачити величезну кількість мандрівників. У даних місцях щороку туристичний потік обчислюють мільйонами, тому є ймовірність того, що ви зможете навіть знайти тут когось із знайомих людей. Щорічно дослідний центр під назвою Euromonitor International називає найбільш відвідувані населені пункти планети. У сьогоднішній статті ми розглянемо лише деякі з них.

Гонконг, Китай

Один з найбільш великих економічних центрів планети розташувався на першому місці у відомому рейтингу "найбільш відвідувані світові міста". Населення Гонконгу становить приблизно сім мільйонів чоловік, а протягом року в місті побувало приблизно 20 мільйонів мандрівників. Тут життя так і б'є ключем. Цьому сприяють величезні темпи розвитку Гонконгу, а також унікальна привабливість міста для туризму і подорожей. Саме з цієї причини сюди постійно приїжджають ділові люди, а також туристи. Гонконг часто називають місцем, в якому відбувається зустріч Заходу зі Сходом. Місто може похвалитися дуже різноманітною архітектурою, культурою, інфраструктурою, а також звичаями. Тому рекомендуємо всім читачам нашого сайту обов'язково запланувати подорож в це прекрасне місце.

Сінгапур

Міське уряд Сінгапуру повідомляє про те, що місце змогло опинитися в списку найбільш відвідуваних світових міст завдяки кільком найважливішим пунктам - інтеграція, інновація, а також продуктивність. Загалом, результат вийшов дуже навіть хорошим: Сінгапур розташувався на другій позиції. Відвідуваність міста протягом року досягла позначки в 18 мільйонів туристів. Протягом 2012 року в місті істотно оновилася база готелів, по всьому Сінгапуру тепер є набагато більше пам'яток, а у бажаючих відпочити з блиском і шиком це обов'язково вийде.


Порівняно недавно на території міста почав функціонувати казковий комплекс, що отримав назву Marina Sands Resort Sky Deck, велика кількість торгових центрів, а також казино. Родзинками міста, які з'явилися нещодавно, можна назвати Universal Studios, а також надзвичайний міст Helix Bridge, який виглядає, як інопланетний.

Лондон, Великобританія

У першу трійку найбільш відвідуваних міст світу увійшов також європейський Лондон. На даний момент саме це місто є найбільш відвідуваною столицею серед європейських країн. Щорічно близько 15 мільйонів туристів бажають дізнатися все про це великому і цікавому місці Туманного Альбіону. Причому щорічно число мандрівників, які хочуть потрапити до Лондона, не знижується. У порівнянні з 2011 роком туристичний потік навіть зріс на три відсотки. Найвідоміший міст Тауер, річка Темза, великий "Біг Бен", чудова виставка в найбільш великому мадам Тюссо - величезна кількість пам'яток історії та культури немов магніт притягує мандрівників саме сюди.

Бангкок, Таїланд

Бангкок є столицею Таїланду, населення якої перевищує 9 мільйонів чоловік. Щороку приблизно 10 мільйонів мандрівників відправляються в це місто. Бангкок називають дуже різноплановим і цікавим. Тут ви зможете знайти і загадкові храми, і безліч статуй Нагі, Будди, і отримувати задоволення від красивої роботи по дереву. Але одночасно ви побачите тут безліч хмарочосів, висотних будівель і бізнес-центрів. Тут є чимало визначних пам'яток. Також хочеться відзначити, що навіть оригінальна назва Таїланду потрапило до Книги рекордів Гіннесса, як найбільш довгої назви міста на планеті.