Технічний прогрес на місці не стоїть. Щорічно світлі уми представляють світові свої унікальні винаходи, над створенням яких працювали довгі роки. Але є й такі винаходи, над якими світлим головам не довелося працювати, вони з'явилися самі по собі, а точніше за щасливим збігом обставин.
Познайомимося разом з цими незамінними в наші дні винаходами.
Мікрохвильова піч
П. Спенсер, родом з Америки, займався тим, що удосконалював прилад, який генерував мікрохвильові радіосигнали. Ці сигнали застосовували в першому радарах. Якось раз, перебуваючи біля діючого магнетрона (назва приладу), інженер захотів з кишені дістати шоколадний батончик, але знайшов його там, в розплавленому вигляді. Ось таким нехитрим способом Спенсер зрозумів, що мікрохвилі можна використовувати не тільки для радарів.
Київський торт
Даний рецепт торта з'явився чисто випадково. Працівники кондитерського цеху забули поставити в холодильник, збитий яєчний жовток. На наступний ранок один з начальників цеху на свій страх вирішив створити торт, з того, що залишилося з учорашнього дня. Таким чином, з'явилися нові хрусткі коржі. Цей торт на ювілей підносили навіть до самого Брежнєву.
Танець сіртакі
Випадково з'являються не тільки торти і мікрохвильовки, але ще й танці. Так, наприклад, за деякий час до зйомок останньої сцени картини Грек Зорба "Е. Куїн примудрився зламати ногу, а у відповідності зі сценарієм йому необхідно було танцювати танець зі стрибками.


Нічого не залишалося, як придумати, щось більш відповідне в даній ситуації . І придумали те, що сьогодні називається "сіртакі" і навіть стало символом Греції. Що цікаво, так це те, що музика до Греції ніякого відношення не мала. Її так само створили спеціально для кінокартини.
Кросворд
Одночасно кілька осіб претендують на звання творців кросвордів. Наприклад, колись укладений В. Орвілл. У камері від нічого робити і безвиході він букви складав у слова. Робив це на підлозі своєї камери на квадратних плитках. В результаті вийшло досить незвично. Це укладеного і наштовхнуло на високоінтелектуальні думки. Тюремник розробив декілька нехитрих правил і послав своє творіння в місцеву газету. В результаті на волі він опинився з чистою совістю і пристойною сумою грошей на банківському рахунку.
Тефлон
Рой Планкетт дуже амбітний і дуже молодий хімік. Довгий час працював над отриманням одного з підвидів фреону. Якось раз увечері він поклав в морозильну камеру ємність з тетрафторетіленом. На наступний день він отримав речовину, що не руйнується під впливом лугів, кислот, води і жирів. Крім цього, даний продукт мав високу морозо- і теплостійкістю. Спочатку це відкриття взяли на озброєння військові, а сьогодні воно щосили використовується в побуті. Зрозуміло, це речовина називається тефлон.