Коктейль полуничний для дітей
Літо - це та пора, коли хочеться чогось смачненько і одночасно холодненького. А що може бути смачніше полуниці і холодней морозива? Тільки їх поєднання в одному коктейлі. Отже, представляємо вашій увазі полуничний коктейль, яким з однаковим задоволенням будуть ласувати і діти, і дорослі.
Необхідні інгредієнти: 250 гр. свіжої полуниці (також можна використовувати полуницю у власному соку, в даному випадку напій вийде з більш насиченим смаком), 200 гр. морозива, 450 мл. молока і цукор за смаком.
Спосіб приготування: полуницю попередньо засипаємо цукром і через годину перекладаємо її в приготовлену ємність вже минулий соком. Запускаємо блендер і все ретельно збиваємо до отримання однорідної маси. Додаємо морозиво і знову збиваємо блендером. Після цього заливаємо молоко. І на цей раз збиваємо до появи пухирців. Розливаємо отриману масу по стаканчиках, коктейль готовий!
Бананово-полуничний коктейль
Необхідні інгредієнти: 1 дуже стиглий банан, 250 гр. свіжої або замороженої полуниці, цукор 50 гр., молоко 150 мл.
Спосіб приготування: беремо банан половину частки молока, цукор і ягоди полуниці. Всі інгредієнти збиваємо до отримання однорідної маси, після додаємо залишився молоко і ще раз збиваємо. Отриману суміш розливаємо по високих стаканчиках і за бажанням можна прикрасити свіжими ягодами. У склянку вставляємо товсту соломинку (в даному випадку потрібно саме товста соломинка, з тієї причини, що коктейль виходить густим). Насолоджуємося отриманим результатом!
Полуничний коктейль для дорослих
Перший рецепт
Сьогодні полуниця є фавориткою сезону.


А настали теплі вечори дуже приємно проводити в компанії друзів з келихом прохолодного напою.
Необхідні інгредієнти: 100 гр. полуниці, 300 мл. шампанського (напівсолодкого або мускатного), цукор, лід.
Спосіб приготування: полуницю збиваємо в блендері і при бажанні додаємо цукор. Келих наповнюємо на? льодом, заливаємо полуничне пюре. Після цього невеликими порціями, дуже повільно вливаємо охолоджене шампанське. Після того, як осяде пінка, соломинкою перемішуємо. Коктейль готовий!
Другий рецепт
Необхідні інгредієнти: 4 полунички, 60 гр. білого рому, лід, цукор, 300 гр. тоніка або содової.
Спосіб приготування: полуницю в склянці розчавлює з цукром. Після чого додаємо ром і все перемішуємо. Вливаємо тонік або содову і знову перемішуємо. У келих кладемо лід і отриману суміш переливаємо в келих. Цей коктейль слід пити через трубочку.
Третій рецепт
Необхідні інгредієнти: 2 полуниці, 50 мл. лимонного соку, 90 мл. джина, 140 гр. тоніка або содової, цукор, м'ята (10 листочків) і лід.
Спосіб приготування: у склянці потрібно розчавити полуницю з ложкою цукру і м'ятою. Після чого додаємо лимонний сік і джин, перемішуємо. Отриману суміш потрібно процідити і вилити в келих, попередньо наповнений льодом. Далі вливаємо содову або тонік, вставляємо соломинку і насолоджуємося отриманим шедевром!
Перед приготуванням коктейлів всі рідини варто охолодити.