Не встигли ми звикнути з шкіряними сарафанчик і шовковими пальто, як модельєри приготували нам черговий сюрприз - хутряні жилетки. Причому носити їх пропонується як взимку, так і влітку! Ну, добре, взимку - згодна, хутро все-таки. Але поєднання "хутряний топік" все одно звучить якось дико. Як приборкати цього "звіра"? Відповідають ті, хто знають ..
Олександр Арутюнов, модельєр бренду Arutyunov.SA

Словосполучення "шовкове пальто" і "хутряний топ" звучать дещо дивно: тканини як би помінялися місцями . Але це зовсім не так. Шовкове плаття і шовкове пальто шиють з абсолютно різних матеріалів. Та ж сама історія і з хутряними жилетами. Літні версії менш щільні, і шиються з шматочків хутра, а не з цілісних шкурок.

На мій погляд, найвдаліший look - "сімдесяті" у виконанні телеведучої Кет Ділі. Джинси можна замінити на джинсову спідницю, і вийде відмінний образ - яскравий, але не викликає. Таке вбрання буде хороший як на кожен день (якщо під топ надіти футболку або водолазку), так і для вечірки (якщо під хутряним топом передбачається виключно нижню білизну).

Анна Коростельова, стиліст телеканалу "Столиця"

У цьому сезоні хутряний жилет - такий собі мінімалістський варіант шубки - дуже актуальне.


Хутряний жилет не попросить зняти в ресторані, в ньому не холодно добігти до машини. А якщо докласти трохи зусиль, можна створити неймовірно стильні і незвичайні образи.

Жилети з довгим ворсом підійдуть високим струнким дівчатам. Мініатюрним панночкам краще зупинитися на моделях з більш коротким, гладким хутром.

Укорочені жилетки-накидки, закінчуються вище тонкої (!) Талії, допомагають збалансувати широкі стегна. Цей прийом продемонструвала актриса Соланж Ноулз. А ось співачка Обрі Одей помилилася: річ не повинна закінчуватися в найширшому місці фігури.

Що стосується стилю, то в основному, хутряні жилети навівають образи сімдесятих років: дух свободи і експериментаторства, втеча від буденності в прекрасні ілюзії і визнання за одягом права на вираження індивідуальності. Тому не прагніть копіювати зірок, діставайте свій хутряний жилет і складайте свою fashion-історію з його участю!

http://www.etoya.ru/