Кожна жінка хоча б раз переживала через нового одягу. Неважливо: спідниця, сукня, шуба. Переживання досягало свого апогею в той момент, коли жінка розуміла, що коштів на щось нове в даний момент часу просто немає, але як же хочеться! Ще частіше жінка переживає, побачивши своє улюблене плаття на сусідці. Хочеться відрізнятися від усіх, бути особенной- але не мотатися ж за новою футболкою в який-небудь Мілан?
Можна, звичайно, махнути рукою і сказати, що шмотки - не головне і взагалі нерозумно з такого приводу сумувати.
Можна заощадити і сісти за швейну машинку, хвацько перекроївши зі старих чоловікових штанів з діркою на цікавому місці нові стильні слакси. Це відмінний спосіб-такого ви не побачите ні в кого і гроші збережіть.
Але що робити тим нещасним, які не вміють шити, в'язати і годинами сидіти над викрійками?
Мені, не побоюся цього слова, ненависть до швейній машинці прищепили ще в школі, на злощасних уроках праці. Але творчі пориви залишилися.
В черговий раз взгрустнув з приводу того, що продається гарна блузка, і мені б таку ж, але з перламутровими ґудзиками і дешевше, я забрела в дитячий магазин. У відділ для розвитку творчості. І натрапила на цілий прилавок різноманітних маркерів
і фарб для тканини. Розсудивши, що раз вже все це намагаються всучити у відділі для малюків від п'яти років, я придбала повний набір- і не пошкодувала.
Маркери для тканини не зникають при пранні і не фарбуються.


Вони дуже прості у використанні. Все в дитинстві захоплювалися розмальовками? Потрібно просто взяти кохану, але стару майку/футболку/плаття/джинси, розтягнути на чому-небудь твердому і включити фантазію!
В якості чого-небудь твердого я взяла картонку від настільної гри і прикріпила разнесчастную одежину степлером.
І раптово з'явилися метелики, Стрекозка, чарівні феї і смішні написи. І засяяла одяг новими фарбами і квітами.
З фарбами можна піти ще далі, за допомогою харчової фольги і принтера. Я шукала в Інтернеті красиву картинку, розтягувала її на потрібний мені размер- можна в фотошопі, можна взагалі в Word. Прикріплювала фольгу вищезазначеним степлером до аркуша паперу, запускала принтер і роздруковувала на ній картинку.
Віддирати фольгу від паперу, клала картинкою на тканину і кілька разів пропрасовуйте праскою. Залишався контур. Далі береться пензлик, фарби і контур акуратно зафарбовується різними кольорами.
І фарби, і маркери абсолютно на будь-який смак. Є акрил і батик, є фломастери з блискітками і перламутром.
Коштує таке задоволення копійки, купити можна в будь-якому дитячому магазині або в магазині канцтоварів.
Ніяких обмежень немає - тільки ваша фантазія.
Я так захопилася створенням слоганів і бджілок на футболках і джинсах, що змінила не тільки свій старий одяг, але взялася і за друзів. Найголовніше-тепер ви точно будете особливою.