Давно перестали жіночі сумки бути просто необхідністю - контейнером з перенесення необхідних дрібниць або стратегічних сімейних запасів строком на тиждень. Сьогодні їх призначення - підкреслити образ, створений жінкою в певний момент її життя. І тому розробляють дизайнерські "не від світу цього" голови все нові і нові жіночі сумки - мрії, спокуси, маленької, але такої необхідної радості .. Часом ці жіночі сумки такі, що здається: купити сумку зараз - і станеш .. Кожній жінці ввижається своє.

Сумочки-клатч не борються за рівноправність!

Поява сумки-клатч в 20-х рр. стало справжнім проривом в індустрії моди. Донині ці елегантні сумочки ловлять захоплені погляди представниць слабкої статі. Сучасний клатч багатоликий, багатофункціональний і - дуже кокетливий! І нехай з'являються клатчі чоловічі, але в нашій свідомості жіночі сумки-клатч - все ще тільки жіночі ...

Класичні сумочки-клатч

Ці жіночі сумки ідеально підходить для стильних, о-чень впевнених жінок, які не бояться "пограти" в ретро. Класичні сумочки-клатч - традиційної прямокутної форми, виконані з розкішною м'якої шкіри або шкіри рептилій. Такі жіночі сумки вводять свою володарку в закрите товариство "ділових, але від цього не менш прекрасних жінок", серед яких - Марлен Дітріх і Коко Шанель. Класичний клатч - спокійних пастельних тонів, однак сьогодні не менш актуальні і яскраві кольори - сині, бірюзові, червоні. Жінка, яка вирішила купити сумку у сміливій колірній гамі, заявляє про свою незалежність, самодостатність і навіть зухвалості. А може бути, купити сумку ультранетіпічного кольору - спосіб розвинути в собі ці якості? Немає сумніву в одному - лаконічні жіночі сумки клатчі прекрасно підходять і діловій жінці, і елегантною світській пані.

Розкішні клатчі

Жіночі сумки, багато прикрашені стразами, дорогоцінним камінням, дивовижної вишивкою і навіть пір'ям, привертають погляд не стільки до себе, скільки до власницям.


Хто вона? Не може бути нудною жінка, здатна купити сумку такий "кричущою" краси!

Об'ємні клатчі

Саме в них фантазія дизайнерів проявила себе повною мірою. Для цього виду клатчей характерне змішання фактур і форм і сміливі колірні рішення. Серед об'ємних клатчей знайдуться жіночі сумки та для життєрадісних кокеток, і для екстравагантних світських левиць. Яскрава сумочка- клатч, оброблена блискавками і контрастно виділяється на тлі більш спокійних тонів одягу, підкреслить індивідуальність мешканки динамічного міста.

Клатчі в стилі арт

Заглянувши в інтернет магазин сумок, не можна пройти повз цих самобутніх моделей, декорованих у стилі "етно" або прикрашених зображеннями флори і фауни. Такі клатчі створені для романтичних жінок з багатим і швидше неординарним внутрішнім світом.

А ось жіночі сумки в стилі поп-арт підійдуть для жінок, що віддають перевагу стиль на грані епатажності. Для таких сумок характерні незвичайні матеріали (наприклад, пластик) в поєднанні з помітним декором.

Втім, описувати подібні речі - справа невдячна. Заходимо в інтернет-магазин жіночих сумок і - здійснюємо екскурсію по Музею можливостей людської фантазії!