Прийшла пора відпусток, бронюються готелі, викуповуються квитки до найближчих великих водойм, все в передчутті чудового відпочинку. А для більшості жінок збори в поїздку - справжній стрес. Гардеробна перебирається в пошуках відповідних ансамблів, літні босоніжки терміново ремонтуються, закуповуються сонцезахисні креми і пантенол. Але часто дами забувають про сумочках - цих незмінних супутниць, головному аксесуарі. У підсумку з курорту привозяться яскраві нісенітні сумки, які ховаються до наступної відпустки і .. звичайно, пані знову забувають їх взяти. Так скільки сумочок необхідно жінці на відпочинку?

Розглянемо популярний пляжний відпочинок з екскурсійною програмою. Звичайно, першим вибирається зручний і місткий валізу. При покупці перевірте ручку, кодові замки та колеса - вони повинні бути литими гумовими. Досить дорожньої сумки розміром 35х25х55 сантиметрів, об'ємом близько 40 літрів. Сюди поміститься як гардероб, так і куплені сувеніри.

Для походу до моря відмінно підійдуть жіночі сумки, які легким рухом руки трансформуються в пляжний килимок. Туди поміститься купальник, сонцезахисні засоби і рушник. Величезний вибір кольорів задовольнить саму примхливу модницю.

Для вечірнього виходу до ресторану на набережній візьміть клатч.


Ця невелика прямокутна сумочка не займе багато місця в багажі, і в неї поміститься найнеобхідніше для променаду: кредитка, ключі від номера, дзеркальце, помада. На жвавих вулицях приморських міст намагайтеся тримати клачт в тій руці, яка далі від проїжджої частини - від злодіїв на мотоциклах ніхто не застрахований.

Ви плануєте відвідувати екскурсії? Тоді найзручніша сумка - рюкзак. Ваші руки будуть вільні, ви можете легко користуватися фотоапаратом. Вибирайте невеликі шкіряні варіанти спеціально для міста. У них є відділення для телефону, пляшки з водою і фототехніки. Цей же рюкзачок можна пронести як ручну поклажу в літак, тоді не виникне занепокоєння за тендітну техніку, яку можуть пошкодити в багажному відділі.

Ви віддаєте перевагу класиці? Тоді не залишаєте улюблену містку сумку будинку. Вона вам знадобиться для шопінгу. Туди легко помістяться як екзотичні овочі та фрукти з місцевого ринку, так і сувеніри для численних родичів і друзів.

Отже, всього чотири різні сумочки на відпочинку доповнять ваш ансамбль в будь-якій ситуації і не займуть багато місця у валізі.