У наш час все більша кількість жінок працює в офісі, і таке поняття, як офісний стиль одягу, сьогодні у всіх на слуху. Можливо, у тих, хто отримують від чоловіка або приятеля істотні суми на поповнення гардероба, цей стиль вже давно сформований і навіть близький до ідеалу. Мабуть, успішні бізнес-леді, співачки, актриси, телеведучі, журналістки і просто добре забезпечені жінки навряд чи знайдуть в написаних нижче рядках щось нове для себе.
Будь-яка жінка хоче бути стильно і добре одягненою, а, працюючи в офісі , це не тільки бажання, а майже обов'язок жінки. Але як бути представницям протилежної статі з середнім достатком, тим, хто не має в своєму розпорядженні необмеженим бюджетом "на шпильки" і не ходить в офіс виключно з метою продемонструвати нові "стильні штучки". Жінка, яка повинна розподіляти свою невисоку зарплату на виплату кредиту або іпотеки, виховує дітей, піклується про батьків-пенсіонерів, маєте вдома кішку або собаку, і при всьому при цьому працюєте в офісі, може без особливих труднощів доповнити свій гардероб елементами "офісного стилю" .
Отже, основа основ ділового стилю для роботи офісі - костюм. Ідеальний костюм, що включає в себе піджак, спідницю і штани одного кольору. Все це повинно бути класичного фасону, однотонного темного кольору (краще всього чорний, сірий, коричневий або синій). Категорично виключаються надмірності і чудернацькі аксесуари, такі як складання, хлястики та інше. Це тільки зіпсує ваш стиль і зробить вас схожою на вульгарну провінціалку. Всі три елементи вашого костюма, якщо вони відповідають вищеописаним вимогам, можуть носитися як разом, так і окремо.


Але при цьому всі інші речі у вашому гардеробі мають бути підібрані приблизно в одній, максимум, у двох-трьох колірних гамах, причому природно не кричущих тонів. Ви зможете поєднувати будь-які речі і при цьому виглядати зі смаком, якщо ваш гардероб буде складений з речей всіх відтінків чорного, білого і, наприклад, блакитного. Вибирайте, який колір вам більше йде і завжди намагайтеся підбирати речі в рамках цієї колірної гами, тоді їх завжди легко і зручно можна буде поєднувати зі старим гардеробом.
Стильно побрали аксесуари - це відмінне доповнення до гардероба. Проте їх потрібно вміти носити, в іншому випадку захоплення ними може послужити вам погану службу. Звичайно, кулони, браслети, намиста і кільця можуть прикрасити й урізноманітнити навіть самий убогий гардероб з однієї блузки та светри. Але підбирати і вносити ці речі в гардероб потрібно дуже обережно, дрібними деталями, причому краще порадитися з людьми з гарним смаком, або підглянути в спеціалізованих журналах або телешоу. Якщо всі вимоги дотримані, то аксесуари, такі як намиста, кулон, шийну хустку і декоративний шарф витончено впишуться у ваш стиль і доповнять його.
Ще один незамінний елемент офісного стилю - маленьке чорне плаття. Воно відмінно підійде і для свят, і для повсякденних робочих буднів. Його можна доповнювати і прикрашати як завгодно - воно буде виглядати відмінно.
Ну, і, нарешті, взуття. На взутті краще не економити. Погана взуття видна за кілометр і може зіпсувати весь стиль. Так що краще купіть одну хорошу пару і дбайливо до неї ставитеся, ніж кілька пар дешевого взуття.