Під час вибору весільного костюма, потрібно брати до уваги певні правила. Перш за все, костюм для нареченого обов'язково повинен бути невикористаним. Також всі розуміють, що його колір в холодну пору повинен бути темно-синім або чорним, а в теплу пору - бежевим або білим. Однак сьогоднішні модні тенденції надають можливість внести певні корективи в це правило. Крім цього, щоб наречений виглядав по-сучасному, необхідно, щоб колір чогось у його костюмі гармоніював з нарядом нареченої.
У цій статті ми будемо розглядати головні складові образу сучасного нареченого.
У новому модному сезоні актуальними будуть костюми з симетричними гудзикове рядами по двох сторонах, а також двобортними піджаками.
Двобортні костюми не підійдуть повним чоловікам. У таких випадках фахівці радять зупинити свій вибір на варіантах у вертикальну смужку. Чоловікам з невеликим зростанням відмінно підійде костюм, який облягає фігуру. Представникам сильної статі з накаченной фігурою рекомендується вибирати однобортні варіанти з проймами для рукавів достатньої глибини.
Багато хто вважає, що для весілля потрібно купувати тільки костюми одного з темних кольорів. Однак фаворитами нового сезону також стали світлі нейтральні відтінки. Модними є костюми світло-сірих, а також попелястих відтінків. Хорошим вибором стане і костюм кольору слонова кістка.
Окремі майстри радять зосередитися на костюмах соковитих яскравих кольорів. Правда, далеко не кожен чоловік захоче надягати подібний наряд на весілля. Можливо, даний тренд сподобається людям з творчого середовища, однак масовим він, швидше за все, не стане.
В якості яскравого плями можна використовувати сорочку. Наречений має можливість вибору сорочки будь-якого кольору, причому відтінок може бути як приглушеним, так і насиченим.


Для весілля потрібно вибирати тільки однотонну сорочку, так як варіанти з різноманітними принтами мають дуже недоречний вигляд.
Дуже вишуканий вигляд має також жилет. Далеко не найкращим вибором стане модель такого ж тону, що і піджак, з цієї причини жилет пропонується вибирати в тому ж тоні, що і один з аксесуарів нареченої або її букет. Потрібно також пам'ятати про те, що колір жилета повинен гармоніювати з кольором костюма: для костюма теплого кольору підійде жилет теплого відтінку, і навпаки.
Додаткові аксесуари
Нагрудний хустку - один з основних аксесуарів нареченого. Необхідно вибирати його з урахуванням того, що хустка повинен контрастувати з кольором сорочки і краватки, однак він не може зливатися з відтінком костюма. Найбільш часто цей аксесуар виготовляють з шовку, однак можна побачити також лляні та бавовняні моделі. Цікавим можна назвати поєднання хустки з щільної тканини і шовкового краватки або навпаки.
Хустка з певним принтом добре підійде до однотонного варіанту костюма, а однотонна модель буде добре поєднуватися з візерунками краватки нареченого.
Чимало чоловіків вибирають бутоньєрку, а не нагрудний хустку. Даний аксесуар може стати помітним елементом весільного ансамблю. Бутоньєрка може являти собою і красивий яскравий квітка, і мініатюрну копію весільного букета. Не забувайте про те, що бутоньєрку потрібно вибирати таку, щоб вона виділялася на тлі костюма, проте добре поєднувалася з додатковими аксесуарами нареченої.
Запонки рекомендується вибирати в тон краватки або сорочки. Підійдуть варіанти з певним знаком або числом. Не варто купувати масивні запонки, але цікава гравірування стане гарним вибором.