Похід в компанії близьких людей або удвох з коханим - це так захоплююче і романтично!

Коли ви плануєте вирушити в туристичну подорож, то точно зіткнетеся з питанням того, які речі необхідно брати з собою, а що краще залишити вдома. Саме про це йтиметься в сьогоднішній статті.

Підготовка до будь-якого походу починається з вибору рюкзака. Необхідно щоб він був містким, водонепроникним, легким, надійним і зручним. Адже саме на плечах ви будете нести все, що вам знадобиться для затишного перебування на природі, а невідповідний рюкзак стане причиною больових відчуттів в області спини та перешкоджатиме нормальному отриманню задоволення від перебування в похідних умовах.

Речі потрібно починати укладати з найбільш важких, а закінчувати потрібно крихкими. Після того як ви поклали речі, рюкзак потрібно надіти і переконатися в тому, що вам в ньому досить зручно. Можете пострибати. Добре зібраний рюкзак прилягає до спини і не викликає яких-небудь неприємних відчуттів.

Коли ви плануєте йти в похід в літній час, необхідно пам'ятати про те, що ночі на відкритому повітрі бувають дуже холодними. З цієї причини не забудьте взяти з собою одяг, який буде досить теплою.

Дуже важливо взяти головний убір, який вдень буде захищати від перегріву, кілька бавовняних футболок, шорти, а також щільні штани, які зможуть захистити від різних комах і холоду.

Взуття має бути підібрана правильно. Слід вибирати зручну, легку, а також ту взуття, яка підходить за розміром. Оптимальним варіантом вважаються кросівки. Якщо місце дозволяє, можна також взяти гумові чоботи на погану погоду.

Обов'язково візьміть непромокальну накидку від дощу. Вона стане чудовою заміною парасолю, і не буде займати велику кількість місця.

Апетит на природі поліпшується дуже швидко, тому їсти хочеться досить часто.


Саме тому не забудьте про грунтовному запасі продуктів - звичайно, слід брати до уваги число учасників походу і його тривалість.

Необхідно розрахувати приблизний обсяг їжі на кожного учасника подорожі і накидати приблизне меню. З огляду на це потрібно купувати продукти харчування.

Нелегкі консерви зі згущеним молоком і тушонкою потрібно розподілити між чоловіками, які братимуть участь в поході. Локшину і крупи можна пересипати в пластикові пляшки, завдяки чому дані продукти не будуть псуватися і сиріти під час дощу. Замість хліба, який швидко пліснявіє, багато хто воліє використовувати сухарі.

Бажано взяти шоколад, сухофрукти та горіхи: їх вага є невеликим, але ними можна замінити обід за калорійністю, а також поліпшити настрій.

Не забуваємо також про цукор, солі та спеціях, які знадобляться крім основних продуктів.

Питання з питною водою необхідно вирішити заздалегідь. Якщо в місці, куди ви плануєте піти, є джерело природної води, то все в порядку. А якщо його там немає, то доведеться тягти воду з собою.

Посуд треба брати жаростойкую з такими ручками, які не дозволять обпектися. Замість важкої посуду рекомендується вибирати більш легкі аналоги. Відмінним вибором стане багаторазовий посуд із пластику або одноразові паперові тарілки.

Не варто також забувати про зовнішній вигляд і гігієні.

З собою необхідно взяти: зубну пасту і щітку, вологі серветки, мило , сонцезахисний засіб, термальну воду або тонік для обличчя.

Дуже доречно будуть: швейцарський універсальний ніж, ліхтарик, сірники, сокира, аптечка першої допомоги.