Як і повинно бути в холодну пору року, більшість модних кольорів вийшли стриманих тонів. У цьому осінньо-зимовому сезоні переважають приглушені відтінки. Хоча і яскраві кольори зустрічаються.
Давайте дізнаємося, які колірні рішення вибирали для своїх нарядів модні модельєри в цьому сезоні.
Спокійно-зелений
У сезоні, одним з головних трендів визнаний сірувато-зелений колір приглушених тонів, цей болотний відтінок відмінно поєднується практично з усіма спокійними тонами і чудово підійде для повсякденного одягу.
Але, все-таки цей колір потрібно вибирати з обережністю, оскільки при дуже світлій шкірі ви отримаєте сіруватий колір обличчя.
Глибокий смарагдовий
Ще одним фаворитом сезону осінь-зима 2013-14 рр. є насичене смарагдовий відтінок, який часто зустрічаються в колекціях багатьох іменитих дизайнерів. Благородний колір, який асоціюється з дорогоцінними смарагдами і зеленню квітуче природою, бессомненно, додасть різноманітності в палітру зимових кольорів.
Одяг смарагдових відтінків буде однаково вдало поєднуватися як з будь-якими яскравими аксесуарами, так і зі світлими нейтральними тонами.
Світло- гірчичний
У палітру модних кольорів увійшов і цей нейтральний, який нагадує гірчичний або світлий хакі відтінок.


Трохи цей колір нагадує модний влітку відтінок нефритової зелені, але в своїй основі він має жовтувато-зелені нотки.
Даний колір стане відмінним вибором для повсякденного одягу, оскільки добре поєднується з усіма спокійними кольорами приглушених темних і світлих пастельних тонів.
Шоколадний
У палітрі присутній і такий незвичайний колір, який дуже схожий на відтінки шоколаду або стиглий кавових зерен. Даний колір відрізняється особливою елегантністю і припаде до смаку любителькам вишуканих вечірніх нарядів. Він буде виглядати дуже стильно в поєднанні з перламутром, золотавим і кольором шампанського. Надаючи тим самим абсолютно особливу чарівність і шарм.
Вишнево-червоний
Для любителів більш яскравих відтінків, дизайнери пропонують гарний насичений червоний відтінок. Цей колір стане найкращим рішенням для сильних, впевнених у собі натурам, які знають, чого насправді вони хочуть від життя. Елегантність цього кольору в поєднанні з енергійністю може стати відмінним вибором, і для вечірнього, і для повсякденного нарядів.