При підготовці до весілля дуже багато часу завжди приділяється обговоренню та створенню образу нареченої. Але адже весілля - найважливіший день у житті не тільки для нареченої, але і для нареченого. І в цій статті мова піде саме про те, що ж надіти нареченому, щоб не виглядати занадто офіційно або, навпаки, дуже безвідповідально, і разом з тим підкреслити свою індивідуальність.

Показати свій бездоганний смак і підкреслити індивідуальність допоможуть весільні аксесуари для нареченого. Найважливіше, про що потрібно пам'ятати - щоб всі деталі гармонійно поєднувалися між собою і з костюмом, адже єдність стилю - це запорука успіху.

Отже, почнемо, мабуть, з краватки. Деякі молоді люди відчувають себе в краватці вельми некомфортно, оскільки у повсякденному житті не звикли його носити. Тим не менш, краваткою не варто нехтувати, потрібно просто підібрати підходящий варіант. До того ж класичний галстук можна з успіхом замінити краваткою-метеликом або шийним хусткою.

Краватка-метелик вже багато сезонів поспіль є фаворитом серед аксесуарів. Зручнішими, звичайно, є метелики на застібках, але метелики-самовяз на шиї сидять набагато краще, а ще вони бувають двосторонніми, тобто їх можна зав'язувати назовні різними сторонами.

Що стосується шийної хустки, то цей оригінальний , хоча і дещо призабутий аксесуар, здатний додати особливого шарму образу нареченого. Особливо вдалим вибором шийна косинка стане для тих молодих людей, яким не подобаються класичні костюми і піджаки, тобто для людей творчих і люблячих свободу.

Незамінним весільним аксесуаром нареченого залишається бутоньєрка - це може бути як окрема квітка, так і невелика квіткова композиція. До речі, на сайті www.svadebniybanket.ru, в числі інших весільних аксесуарів, можна побачити безліч найрізноманітніших бутоньєрок. Бутоньєрка обов'язково повинна поєднуватися з букетом нареченої, простіше кажучи, складати її потрібно з таких же кольорів і в такій же кольоровій гамі. Кріпиться бутоньєрка до петлиці лівого лацкана піджака, а купувати її повинна наречена.

Якщо ж з якихось причин наречений проти цього аксесуара, то він може скористатися кишеньковим хусткою, що виглядає з нагрудної кишені. Хустка повинен бути пошитий з іншої тканини, ніж краватку, але в той же час повинен з ним гармоніювати. Урочисто і елегантно завжди виглядає білий шовкову хустку. Щоб хустку в кишені розташувати правильно, потрібно взяти його трьома пальцями за середину, струснути так, щоб краї вільно звисали.


Потім обхопити іншою рукою, і коли вийде трикутник в складочку, потрібно скласти його навпіл, і, перегнув в місці обхвату, так занурити в кишеню, щоб гострі краї були трохи видно.

Якщо наречений вибрав традиційну форму краватки, шпилька і затиск стануть прекрасними прикрасами, здатними підкреслити смак їх власника. Якщо сорочка має одинарні манжети без ґудзиків або подвійні манжети, то необхідно придбати запонки. Затиск, шпилька для краватки і запонки обов'язково повинні поєднуватися один з одним і в той же час повинні бути підібрані в тон сорочці і краватці. Не варто забувати і про те, що запонки повинні поєднуватися також і з годинником, якщо вони будуть присутні.

Ще один важливий аксесуар для чоловіка - ремінь. До його вибору потрібно підходити дуже відповідально, адже ремінь здатний як прикрасити, так і зіпсувати весь святковий наряд. Головне правило при виборі ременя: до чорних штанів необхідно підбирати чорний ремінь, а якщо штани світлого кольору, то ремінь повинен поєднуватися за кольором і фактурою з туфлями. Бажано, щоб пряжка була якомога простішою і не відволікала на себе увагу.

Жилет буде дуже до речі в літню пору року, якщо наречений захоче зняти піджак. Правда, потрібно пам'ятати, що жилет повинен бути підібраний в тон костюму. Те ж можна сказати і про підтяжках: нічого кольорового, кричущого, тільки строго в тон брюк.

Не меншої уваги потребує і така деталь чоловічого гардероба, як шкарпетки. Вони обов'язково повинні бути довгими, тонкими, поєднуватися за кольором з костюмом і туфлями.

І все-таки всі перераховані вище аксесуари не настільки важливі, як кільця. Всі аксесуари залишаться лише на фотографіях, а кільця будуть з винуватцями торжества все життя. Кільця можуть бути дуже стильними й незвичайними: з білого золота з відбитком пальця коханої, з титану або вольфраму, зустрічаються навіть дерев'яні кільця.

А ще всі аксесуари можна доповнити гравіюванням або вишивкою. Краватки, метелики, хустки, навіть коміри піджака можна прикрасити вишитими ініціалами чи побажаннями. А на таких деталях, як зажим для краватки або запонки, необхідні акценти допоможе розставити гравірування.

Як бачите, образ нареченого можна урізноманітнити всілякими цікавими деталями, просто не потрібно боятися фантазувати і втілювати свої фантазії в життя.