Волосся - не тільки ваша краса і гордість, а й відображення характеру. І ви цілком можете побачити його в найближчому дзеркалі. Отже, яка ви?
"Кінський хвіст". Давні вважали, що така зачіска краще зв'язує жінку з космосом. Ви любите всілякі таємниці та загадки, головною з яких є ви самі. Це, безумовно, інтригує.
Каре. Стиль і витонченість - ваша візитна картка. Ви дуже критичні у виборі одягу, оточення і супутника життя, тому що хочете самого кращого. Але людям, які пройшли цей суворий відбір, ви щедро даруєте себе без залишку.
Коротка стрижка "під хлопчика". У людях вам найбільше подобається інтелект і обов'язковість. Серйозність і докладність не заважають вам дивитися на цей світ з гумором.


Ви можете стати хорошим керівником (якщо ще не є їм).
Довге розпущене волосся. Ваш девіз: -Простота у всьому. Відкритість, готовність допомогти і підтримати - ваші невід'ємні якості. При цьому найпростіша річ сидить на вас, як королівська мантія, що не можна не помітити.
Авангардна асиметрична стрижка. Енергійна, незалежна, трохи навіжена, ви легко притягаєте людей до себе. Вони цінують вашу оригінальність і невичерпне феєрверк ідей. Це гідна захоплення.
Коса. Ви мрійливі, схильні до усамітнення і роздумів про прекрасних минулих часах. Любіть заняття, що вимагають зосередженості, але іноді не проти повеселитися досхочу. Віддаєте перевагу одного-двох перевірених друзів.