Педикюр відомий з давніх часів, коли жінки прагнули прикрашати не тільки руки (манікюр), а й ноги.
Останнім часом відбулися воістину глобальні зміни - з'явилося і стало набагато активніше розвиватися моделювання нігтів штучними матеріалами, що відкриває для клієнтів підкорених кабінетів досі невідомі можливості. Перш за все, це ідеальна форма нігтів на ногах. Адже далеко не кожна жінка може похвалитися красою нігтів на ногах, особливо на деформованих мізинцях або великих пальцях.
Друге, і не менш важливе, гідність штучних нігтів, особливо в літній період, - попередження різних грибкових захворювань. Добре "запечатаний" край нігтя не залишає можливості грибків інфікувати нігтьову пластину.
Третя гідність штучних нігтів зацікавить тих, хто постійно страждає від врослих нігтів. Тепер для них з'явилася технологія лікування врослого нігтя за допомогою акрилових покриттів. Технологія безболісна і вкрай ефективна. Результати успішного лікування досягають 80%.
Сучасний педикюр вже просто немислимий без нейл-арту. Можна констатувати, що в останні два роки спостерігається справжній бум мистецтва прикраси нігтів і пальців ніг.
Прикраса нігтів на ногах
У центрі уваги продовжує залишатися French-дизайн. Але цього року він втрачає чітку білосніжну "усмішку", а набуває більш натуральну, ту, що створюється пастельними відтінками світлих акрилатів або лаків. Актуальними залишаються також різні варіації French-дизайну: елегантно виглядає French, якщо по межі білого і рожевого лаків провести тонку блискучу смужку або смужку, контрастуючу з білим і рожевим квітами.Цього року також модно моделювання кольоровими акрилатами і акрилатами з блискітками " металік "або голографічними блискітками. У такому "вбранні" нігті набувають м'яке мерехтливе сяйво. Серед покриттів зі спеціальними ефектами залишаються модними голографічні покриття. Зате з French-дизайном в Педикюрні моду повертається червоний лак з усім спектром відтінків. Головне тільки, щоб червоний мав металевий блиск.
Неймовірно набирає очки популярності поки ще маловідомий дизайн-тату на нігтях. У цьому сезоні особливий шарм набувають варіанти, коли орнамент з поверхні нігтя переходить на поверхню шкіри.
Бажають особливих вишукувань можуть спробувати і таку дивину, як тривимірний дизайн на нігтях пальців ніг. Виконується він у техніці акрилової скульптури, а потім розфарбовується спеціальними фарбами. Виглядає дуже оригінально і красиво.
Все, про що було сказано вище, звернуто до жінок. Але цього року нейл-арт на нігтях не оминає увагою і чоловіків. Повальна мода на відкрите взуття, яка минулого року з'явилася до нас у вигляді сандаль, цього літа постає у ще більш спрощеному вигляді - шкіряні шльопанці з декількома ремінцями. Таке взуття просто зобов'язує сильну половину людства більш ретельно, ніж звичайно, стежити і доглядати за ногами.
Будемо сподіватися, що це літо принесе безліч творчих експериментів тим, хто вважає, що в людині все має бути прекрасним: і душа, і одяг , і кінчики нігтів .. на ногах.