Перефразовуючи думка класика, хочеться сказати, що в людині все має бути красиво: душа, тіло і .. зуби.
Тому, регулярно відвідуючи тренажерний зал, ми не повинні забувати про те, що прекрасне враження оточуючих від стрункого тіла і свіжого обличчя може зіпсувати навіть радісна усмішка, через яку зрадницьки проглядаються жовто-сірі зуби.
Хтось може заперечити, що це природний відтінок емалі і в цьому немає нічого страшного. Добре, тоді навіщо змінювати за допомогою прання "природний" сірий відтінок білизни? Шлях воно залишається плямистим і неохайним.
Заняття фітнесом допомагають позбутися від безлічі звичок, які передчасно старять тіло: любов до солодкої їжі, бажання вставати пізніше і при найменшій можливості йти "на стиковку" з диваном. Догляд за зубами не менш важливий, ніж фізичні вправи, оскільки виключає настільки нелюбимі усіма походи до стоматологів. До речі, відбілювання зубів, завдяки новій технології WhiteLight не вимагає втручання зубних справ майстра. Вона спеціально розроблена для домашнього застосування і по простоті використання більше нагадує звичайну косметичну процедуру.
Для того щоб оцінити всі її переваги, досить просто whitelight купити.Всі, хто скористалися цим методом, знають, що він дозволяє за кілька сеансів зробити зуби білими і чистими, а по ефективності не поступається дорогої професійної процедурі ZOOM-вибілювання, яка до того ж вимагає неодноразових візитів до стоматолога.
У порівнянні з іншими методами відбілювання зубів технологія WhiteLight абсолютно безпечна для зубів. Її принцип полягає у впливі на пігмент, що міститься в зубної тканини, атомарним киснем, який виділяє пероксиду карбомід - основна речовина двокомпонентного гелю. На спеціальна матрицю - капу, яка входить в комплект системи, потрібно нанести невелику кількість гелю і встановити її на зуби, включивши спеціальну лампочку. Це джерело світла посилює відбілюючий дію гелю і автоматично вимикається в кінці процедури.
Активний кисень, проникаючи в тканину зуба, знебарвлює пігменти, що додають емалі неохайний колір. Досить протягом тижня провести п'ять процедур, кожна з яких відніме у вас від десяти хвилин до півгодини, і ви не дізнаєтеся своїх зубів. Вони придбають довгоочікуваний білий колір, більше не потрібно буде ховати від друзів і знайомих щасливу посмішку, яка притаманна здоровому і красивому людині.