З давніх пір склалося безліч дитячих прийме, багато з яких мають під собою реальну основу, інші ж, скоріше, відносяться до забобонів і забобонам. До цих пір у багатьох сім'ях дотримуються дитячих прийме, щоб дитина росла здоровою і був огороджений від негативних впливів.
З давніх пір склалося безліч дитячих прийме, багато з яких мають під собою реальну основу, інші ж, скоріше, відносяться до забобонів і забобонам. До цих пір у багатьох сім'ях дотримуються дитячих прийме, щоб дитина росла здоровою і був огороджений від негативних впливів.
Місяць росте, і малюк росте ...
При зростаючій Місяці матері легше народжувати, дитині - з'являтися на світ. У народних уявленнях місяць є символом життєвого циклу, так як протягом 28 днів, досить-таки короткого циклу, вона народжується, росте ..
Здавна помічено, що навіть рослини інтенсивніше ростуть при такій фазі місяця!
Жінка-творець
Жінка в період вагітності займалася творінням образу майбутнього дитини: його зовнішнім виглядом, станом здоров'я, особливостями його характеру. Вона була огороджена від дій, які могли завдати шкоди майбутньому члену громади. А кожна громада була зацікавлена в народженні здорового і міцного працівника, тому до вагітної жінки ставилися дуже дбайливо й запобігливо.
Давні забобони про дітей
Щоб дитину не наврочили, перший раз його треба купати в воді з молоком (бажано, щоб молока було в достатку; забеленной молоком вода непрозора - уберігає немовляти від пристріту).
Отця немовляти пригощають пересоленої і наперченной кашею (щоб чоловік зрозумів, як дружині "солоно і гірко", щоб беріг її і любив).
До шести тижнів дитину не можна показувати чужим - можуть наврочити (вважається, що після пологів жінка на сорок днів відлучається від храму, в цей час вона не може захистити немовляти; на сороковий день жінка приносить дитину в храм, так само надходила і Богоматір, і отримує можливість причаститися - тоді енергетичні зв'язки відновлюються).Коли дитина зробить перші кроки - хай мати між його ступнями ножем проведе (це невидимі пута, які треба розрізати, щоб вони не заважали в майбутньому житті).
Дитячі прикмети
Якщо безсоння - дитину вмивають водою, в якій після вечері мили ложки.
Від безсоння витерти дитини лівої полою халата - заспокоїть душу дитини.
Неспокійних дітей носите до церкви під час церковного дзвону.
Дитина, що народилася першого числа, в молодика - буде щасливий і довговічний.
Новонароджену дівчинку купайте в білому білизна, щоб виросла білого і ніжна.
При першому купанні дитини покладіть в ванночку срібло - щоб був багатий.
Якщо купаєте дитини ввечері, то воду не виливайте до полудня наступного дня.
У воді, в якій купали дитину, нічого не періть.
Під дні, коли не повний місяць, обполіскуючи дитя після купання, примовляють: "Вода текуча, дитя растучее, з гуся вода, з тебе худоба! Вода - донизу, а дитя - догори ".
Прикмети про зростаючі дітях
Поки дитина не навчиться говорити - не можна його годувати рибою (Тут прямий зв'язок з тим, що риби" не розмовляють " , тому й у дитини можуть виникнути проблеми з мовою. Можна припустити й інше застереження: в рибі - дрібні кістки).
Не можна стригти дитину до року - виросте бідним. Це прояв культу волохатого тварини. З давніх пір вважалося, що "волохаті "здоровіше і багатше інших. Тому позбавлення волосся - це" остріганіе "благ, видимих і невидимих.
провідуючи породіллю, треба з собою хліб приносити.
Вагітній не можна закидати ногу за ногу - риса тішить.
погладити живіт вагітної - сама скоро будеш очікувати дитя.
Не можна нікому розповідати про свою вагітність - поки не буде помітно.