З самого дитинства кожна дівчинка мріє про той день, коли вона одягне сліпуче біле весільне плаття, а тому перед цим днем молода наречена обдумує всі варіанти, який же наряд найкраще їй підійде. Про весільні сукні фото з глянцевих журналів для наречених можуть сказати не тільки про останні тенденції моди, але і допоможуть уявити, як буде виглядати те чи інше плаття на вас. При цьому варто звернути увагу на фасон, щоб створити саме той образ, а яке мріє наречена.
Зараз продаж весільних суконь здійснюється множинами магазинів, салонів і бутіків, а широкий асортимент дозволить підібрати ідеальний весільний наряд з урахуванням індивідуальних особливостей фігури кожної дівчини. Найпопулярнішими фасонами є ампір, "А-силует", "прилеглий силует", "русалка" і традиційні бальні сукні.
Отже, весільні сукні фасону ампір відрізняються завищеною талією і відрізним ліфом. Від грудей до низу плаття трохи расклешени, м'які хвилясті складки підкреслюють силует. Такий фасон вигідно підкреслить фігуру невисоких дівчат, а повітряний шифоновий низ додасть образу елегантну романтичність. Також ампір підходить для вагітних наречених.Ще один популярний фасон, А-силует, характеризується облягаючим ліфом і спідницею, що розширюється донизу м'якими фалдами. Таким чином сукню нагадує букву А - тому й назва - А-силует. За кроєм сукні незбиране (хоча іноді ліф і спідницю викроюють окремо). Зараз саме цей фасон завоював увагу більшості наречених, тому як сукні добре сидять практично на будь-якій фігурі.
Традиційне бальне плаття за кроєм відрізне по талії, спідниця пишна, зазвичай на кріноліні. Таке вбрання виглядає розкішно, однак для невисоких дівчат такий фасон не кращий варіант.
Сукня фасону "русалка" пряме і вузьке, від колін розкльошені до низу, підходить для худеньких високих дівчат. Ліф відрізний (лінія відрізу може бути як під грудьми, так і на талії), спідниця також може кроіться і цільно, і окремо (як спідниця-олівець до колін, і як кльош - до низу).
Нарешті, сукні фасону " прилеглий силует "цілком повторюють фігуру, але до низу трохи розширюються (щоб було зручно ходити). Таке вбрання вигідно підкреслить струнку фігуру і високих, і невисоких дівчат, підкреслюючи природність образу елегантною простотою.