Всі ми хочемо мати гарні, здорові волосся. А попит, як відомо, породжує пропозицію - сучасний косметологічний ринок повний бальзамами, лікувальними "чудо" ампулами, масками та іншими засобами оздоровлення шевелюри. Але мало хто знає про такий метод як дарсонвалізація.
Для тих що чує цей термін вперше, короткий екскурс в історію: термін (і метод) "дарсонвалізація", з'явився завдяки французькому фізику і фізіологові д'Арсонваля, вперше вирішив застосувати до шкіри людини високочастотний струм високої напруги.
Може бути на перший погляд звучить страшнувато, але такий струм абсолютно не небезпечний і застосовується при лікуванні: дерматиту, екземи, псоріазу, лишаю, трахеїту, гіпертонії, а так само при опіках і обмороженнях. Ви могли бачити апарат Дарсонваля в багатьох косметологічних салонах. Там він широко застосовується пі чищенні особи - за допомогою нього нейтралізується роздратування і почервоніння шкіри. А застосовуючи метод дарсонвалізації до волосся, можна ефективно боротися з себореєю, лупою і втратою волосся.
Тепер, дізнавшись про дарсонвалізації, ви безсумнівно ставите питанням, - як струм, може надавати такий приголомшливий ефект? Все просто, під впливом струмів, підвищується сприйнятливість до зовнішніх подразників рецепторів шкіри і слизових оболонок.


Апарат стимулює посилення кровообігу шкіри, венозний і лимфоотток. Завдяки цьому, набагато швидше відбувається насичення шкіри киснем і прискорюється виведення продуктів метаболізму.
Таким чином, при впливі імпульсним струмом на шкіру голови, ми стабілізуємо функції сальних залоз, стимулюємо ріст і призупинення випадіння волосся. Якщо ви вже задумалися про покупку апарату Дарсонваля, то вам варто знати, кому протипоказано застосування даного пристрою. У число таких людей входять: носії кардіостимуляторів (внутрішніх або зовнішніх), вагітні, люди з доброякісними, злоякісними пухлинами і проходять інтенсивну терапію.
Перед початком сеансу, переконайтеся що волосся очищені від металевих предметів: шпильок, обручів, шпильок і тому подібного . Тепер можна прилаштувати на голові спеціальний гребешковий електрод, включити апарат і виставити потужність. Сама процедура дарсонвалізації, полягає в повільному переміщенні електрода від чола, до потилиці протягом 10 (не більше) хвилин. Якщо потужність обрана правильно, то ви відчуєте легке поколювання і відчуття тепла, якщо ж цього немає, спробуйте збільшити потужність.