Напередодні повинна відбудуться вечірка. Ти запрошена. Твоєї радості немає меж, тому що там будуть всі твої друзі, знайомі і не тільки - а це привід блиснути своєю красою і чарівністю перед оточуючими. Адже не секрет, що будь-якій дівчині хочеться бути в центрі уваги на вечірці, бути самою чарівною і сліпучою, вообщем, бути королевою вечірки! Для того, щоб здійснити свою маленьку жіночу мрію і досягти наміченої мети, твій образ повинен бути бездоганним, в першу чергу, звичайно, макіяж, адже в цей день тобі необхідно чудово виглядати на фото, не створюючи самій собі зайвих незручностей і не бігаючи кожні 5 хвилин в туалет, щоб перевірити, чи все в порядку. Тому відкриємо тобі кілька секретів макіяжу, які, будь впевнена, тобі дуже знадобляться і допоможуть справити належне враження на оточуючих.
РАДА ДНЯ: пудра - НІ, матирующим серветкам - ТАК. Пудра - невід'ємна частина макіяжу, але її завжди з легкістю можна замінити на матирующие серветки, які за своїми властивостями нічим їй не поступаються, прості в застосувавши, крім того, надають твоєму обличчю більше природності, при цьому займаючи набагато менше місця в твоїй сумочці, ніж пудра.
ШКІРА
РАДА №1: Перш ніж наносити тон для обличчя, рекомендуємо неодмінно скористатися спеціальною основою під макіяж, яка допоможе тобі вирівняти і відрегулювати колір обличчя , ну і звичайно ж, забезпечить твоєму макіяжу велику стійкість.
РАДА №2: Якщо виникає необхідність у використанні коректора (наприклад, маскує олівця), то краще всього трохи нанести його на область під очима і на ті ділянки, де спостерігаються почервоніння, або на незовсім рівні ділянки шкіри, які значно відрізняються від основного тону.
А для того, щоб шкіра виглядала ідеально матовою і рівною, нанеси зовсім небагато безбарвної пудри поверх основного тону особи.ОЧІ
РАДА №1: Для надання більшої виразності твоїм очам, проведи уздовж лінії росту вій тонку лінію чорним олівцем. Якщо раптом лінія вийде якийсь змащеній або не зовсім рівною і чіткою, не зневіряйся, не варто відразу ж бігти у ванну, щоб змити макіяж і почати все з початку. Вихід є - просто розтушуй лінію, і ти побачиш - очі не втратять від цього своєї виразності, а якраз навпаки придбають!
РАДА №2: Якщо ти хочеш бути яскравою і чарівною на вечірці, тоді насичені відтінки - це якраз те, що тобі необхідно! Вибери тіні яскравого кольору, як не можна краще в даному випадку підійде фіолетовий відтінок. Як же правильно нанести тіні? Потрібно просто розтушувати тіні по всій верхній повіці (рухи повинні бути спрямовані до брови), а безпосередньо на ділянку під бровою нанеси тонкий шар прозорих переливаються тіней.
РАДА №3: Збираючись на вечірку, використовуй водостійку або хоча б водооталкивающая туш - вона не осиплеться, залишаючи темні сліди під очима і вже точно не потече, адже хіба мало, що може статися під час вечірки, а з такою тушшю ти будеш готова навіть до самих несподіваних поворотів.
ГУБИ
РАДА №1: Щоб кожен раз не відлучатися "припудрити носик", постійно підфарбовуючи при цьому губи, і не переживати з приводу того, не змазалися чи помада або контур, краще зовсім відмовитися від контуру на цей вечір і кінчиками пальців нанести тонкий шар помади - в даному випадку ніхто не зверне особливу увагу на те, що ти трохи "з'їла" помаду (якщо таке раптом станеться).
РАДА №2 : Якщо ти любителька блискучих губ або якщо ти просто хочеш надати трохи більше обсягу своїх губ, то просто нанеси пару крапельок прозорого блиску на нижню губу перш ніж позувати перед фотокамерами.
Успіх і увагу тобі гарантовані!
Підготувала: Калашнікова Олена