Багатьом здається, що французький манікюр недоступна і позамежна послуга для наших жінок. Але все набагато простіше. Французький манікюр являє собою тільки особливий спосіб нанесення лаку на нігті, коли основний фон виконується в одному тоні, а кінчики нігтів покриваються іншим.

Варіант класичного французького манікюру - це прозорий світло-блакитний (бежевий, рожевий) основний тон і непрозора біла смужка по краю нігтя. Але допускаються й інші варіанти: від темно-червоного з кораловим до світло-бежевого з чорним. Головною умовою має бути ефект чистих і доглянутих нігтів, так як неправильно підібрана комбінація може створити видимості "забруднених нігтів".

В основі французького манікюру спочатку закладена елегантність, тому не потрібно занадто захоплюватися авангардними поєднаннями і "кричущими" забарвленнями . Останнім часом для особливо екстремальних дам з'явилося поняття "модного манікюру". Ось тут Ви можете проявити максимальну фантазію. Можна покрити нігті лаком різного кольору зразок різнобарвного монпансьє або в унісон з шахівницею пофарбувати нігті через один в чорно-білі кольори.

На свята і урочисті випадки можна додати прикраса з страз і малюнків. Хибна думка у тих, хто вважає, що манікюр потрібно робити виключно до свят. Нігті на руках і ногах мають бути доглянутими і витонченими завжди. Рекомендується процедуру манікюру виконувати щотижня. Потрібно твердо для себе вирішити: чи утримувати свої руки і ноги в чистоті і порядку і робити манікюр, або не робити його ніколи.

Фактично, манікюр - це спосіб життя і стан душі. А для миття посуду і прибирання уже давно існують гумові рукавички, які надійно захистять Ваші ніжні руки. Потрібно бути справжньою леді і всередині, і зовні, незважаючи на вік і товщину гаманця. У деяких салонах, де манікюр роблять бездоганно, складається цілий клуб любителів манікюру. Дами закріплюють за собою постійний час на тижні, що стає неодмінним пунктом в розпорядку життя і дотримується майже також свято, як недільна меса у католиків. Це неймовірно просто і неймовірно зручно як для домогосподарок, так і для бізнес-леді.

Але, повернемося до способу обробки нігтів.


Розрізняють апаратний, обрізний і необрізний манікюр. Апаратний манікюр вимагає від майстра вправного володіння мініфрезамі і точного виконання всього ланцюжка обробки, він більш якісний і тому трудомісткий. За вартістю апаратний манікюр трохи дорожче, але зате тримається до 10 днів. Тому, якщо зібралися у відпустку, раджу зробити апаратний манікюр.

Педикюр необхідно робити десь за тиждень до активного відпочинку. Галька і пісок послужать Вашим ніжкам "ведмежу послугу", ніжна шкіра після педикюру швидко загрубіє і потріскається, не виключена ймовірність заразитися грибком. Педикюр також краще зробити апаратний. Він і більш безпечний і ефективний, і протримається довше. Якщо вибирати який вид манікюру і педикюру віддати перевагу, то моя порада, вибирайте якісний педикюр і манікюр.

Якісний педикюр і манікюр з у четом всіх останніх новинок і тенденцій можна зробити в салоні краси "Валет" (valet.ru ), але записатися доведеться заздалегідь, дуже популярне місце серед "знаючих толк". Часто, щоб ідеально виконати манікюр, необхідно поєднувати технологію обрізного і необрізної. Кутикула, як правило, не ріжеться, акуратно видаляються тільки задирки і зароговевшіе краю шкіри. Якщо манікюр (педикюр) виконаний правильно, то у Вас не повинно виникнути претензій ні до форми нігтя, ні до чистоти нігтьового ложа, ні до лаковому покриттю. Після такого манікюру руки залишаться доглянутими мінімум тиждень.

Порада тим, хто зацікавився. Приділіть для себе в тиждень хоча б одну годину, відверніться від робіт, домашніх турбот, чоловіка, дітей. Заплануйте для себе бути красивою завжди, виберіть "свій" салон, адже багато чого залежить від майстра. Звертайте увагу на те, в якому салоні більше чергу на запис. Краще почекати і прийти до теперішнього фахівця. Зазвичай в таких салонах цілком оптимальні співвідношення ціни і якості послуг. Якщо Ви досі не підібрали для себе вдалого варіанту, ми з радістю чекаємо Вас в салоні краси "Валет", де Вам запропонують якісний манікюр і педикюр.