Дівчат прикрашає не тільки світла голова, але і якісний макіяж. У салоні краси досвідчені візажисти роблять такий макіяж, який здатний викликати не тільки жіночі заздрісні погляди, але й важкі притягують чоловічі погляди. Правда на походи в салон часто не залишається вільного часу, не кажучи вже про те, що такі походи обходяться недешево. Але, маючи невеликий набір косметики можна і в домашніх умовах зробити якісний, гарний макіяж очей.
Якщо ви хочете мати відпочив свіжий вигляд і при цьому не "навантажувати" своє обличчя косметикою, то в цьому випадку ідеально підійде невидимий макіяж.
Такий макіяж - ніжний і витончений, він підійде для жінок, які мають будь-яку форму обличчя і для жінок різної вікової категорії. Макіяж отримав свою назву невидимий, оскільки при його правильному нанесенні зникають кола під очима і матує недоліки шкіри.
Отже, почнемо. За допомогою спонжіком наносимо і растушевиваем тональну основу, колір якої на три тони світліше вашої шкіри. Поверх тональної основи наноситься пудра. Щоб очі з тушшю виглядали природно, туш слід наносити тільки на кінчики вій. Даний вид макіяжу не передбачає використання тіней, можна зробити лише 1-2 мазка в куточках очей коричневими тінями. На цьому використання косметики закінчується. Даний макіяж воліють такі кіноактриси, як Кіра Найтлі і Емма Уотсон.Якщо вдень є бажання виглядати не тільки свіжою і відпочила, але ще і яскравою, то розглянемо варіант денного макіяжу очей.
Перше правило, якого потрібно дотримуватися при нанесенні даного виду макіяжу - це наносити макіяж при денному світлі. Для цього найкраще розташується біля вікна. Відсутність денного кольору, т. Е. Штучне освітлення, спотворює зображення, в результаті чого макіяж може вийти неоднорідним або шкіра буде виглядати проблемною.
Для денного макіяжу не будуть потрібні підводки і контурні олівці. Але якщо ви не можете собі відмовити в нанесенні стрілок, то краще зробити їх тоненькими, ледве помітними, а лінію розтушувати. Ідеально замінюють олівець тіні темного відтінку, які наносяться по лінії століття.
Тіні краще підібрати світлих відтінків в матових тонах. Оскільки вони надають макіяжу неповторний лиск і чудово відбивають світло білого дня. Ідеально підійдуть тіні рожевих, пастельних, перламутрових і бежевих відтінків. У ясний сонячний день можна додати соковитий зелений тон або ніжно фіолетовий і блакитний. З тушшю краще не переборщувати, оскільки на денному світлі вона виглядає Комкаст. Краще лише раз провести пензликом по віях.
Даний вид макіяжу воліють Анджеліна Джолі і Різ Уїзерспун.