Жінки дуже часто ні в чому не знають міри, а коли йдеться про красу, то всім відомо вислів - краса - страшна сила - знаходить справжній сенс. Представниці прекрасної статі просто не можуть обійтися без цілого арсеналу, призначеного для бойової розмальовки. За логікою речей, в косметичці краще б залишити найнеобхідніше, але питання в тому, а що є необхідним, а що зайвим? Але якщо ви вже дійшли до того, що пора свою сумочку робити легшою, то відступати пізно. Наскільки б важко не був вибір, давайте разом спробуємо вирішити, що все ж залишити в косметичці.
Найважливіше, що завжди має залишатися у вашій косметичці - це крему, для обличчя та рук. Крем відмінно справляється з лущення і сухість шкіри, він здатний надати їй свіжий здоровий вигляд. Тональна основа також не буде зайвою. Без неї дуже складно обійтися, адже саме завдяки основі тон обличчя стає більш рівним, в результаті макіяж наноситься ідеально.
А з чого починається макіяж? Вірно, з тонального крему. Його також відправляємо в косметичку, а разом з ним і коректуючий олівець. Ці косметичні засоби здатні майстерно замаскувати навіть найяскравіші проблеми на шкірі. Пудра і рум'яна відправляються в косметичку слідом за олівцем і тональним кремом. Завдяки нанесенню пудри шкіра стане більш ніжною і бархатистою, зникне жирний блиск, а за допомогою рум'ян можна розставити акценти.Олівець для очей і тіні - не будуть зайвими у вашій сумочці, тому і для них потрібно залишити трохи місця. Біс сумніву виразні очі здатні притягувати погляди мільйонів. Тому слід запастися підведенням для очей, тушшю і декількома палетками тіней.
Зрозуміло чи не стане забувати про губи. Відправляємо з косметичку блиски і помади і побільше! Хоча, не зовсім так. Обмежимося однією гігієнічною помадою, парою помад улюблених відтінків і одним блиском, який здатний додати губам об'єм. Якщо користуєтеся олівцем для губ, то і його прихопіть.
З обличчям здається, розібралися, а як же інші частини тіла?
Одного крему для рук явно недостатньо. Захисний прозорий лак, пилка для нігтів - все це також дуже важливі предмети, для яких повинно залишитися місце в косметичці.
Завершує комплектацію легкої жіночої косметички - флакончик улюблених парфумів, парочка пензликів для макіяжу та жіночі штучки, без якої часом не обійтися.
Ну, а якщо зовсім цим вмістом ваша косметичка виглядає дуже об'ємною, то варто задуматися про те, щоб знайди собі вірного супутника життя, для якого не буде проблемою носити ваш чемодан-косметичку.