Навіщо жінкам гарні стрункі ноги? Не кривлячи душею, відповімо - для того, щоб постійно ходити в коротких спідничках і попросту зводити з розуму оточуючих чоловіків. Для того, щоб потім, ці самі чоловіки, зводили жінок в Палаці одружень або, як мінімум, в дорогий магазин, це вже кому з ким пощастить. А в той же час, більшість чоловіків, як поціновувачів жіночої краси, навіть не в змозі зрозуміло і чітко дати визначення струнким і красивим жіночим ногам.
Варто відзначити, що ноги, точно так само, як сітківка ока або відбитки пальців - унікальні , адже двох однакових пар ніг просто не існує. Якщо заводити розмову про світовому масштабі, то найбільше пощастило африканським жінкам, у них ноги найдовші від природи, в порівнянні з усіма іншими мешканками планети, в той же час, африканські чоловіки зовсім не звертають уваги на жіночі ноги, їх турбують дещо інші показники жіночої привабливості.
не правда, кричуща несправедливість? Крім того, африканки також можуть похвалитися більш довгими стегнами, які трохи звужуються вгорі, ікри досить довгі. Коліно практично непомітно, а щиколотки дуже стрункі. На другому місці за стрункості і довжині знаходяться витівки з Північної Європи (наприклад, Шведки), проте їх ноги не володіють особливою витонченістю.


А що стосується мешканок середземномор'я, то їм самими богами послано носити міні. Вони володіють кілька більш короткими ногами з невеликими ступнями і трохи більш яскраво вираженим м'язовим рельєфом. Трохи не пощастило красуням зі східних земель - їх ноги ще коротше, ікри не володіють такою довжиною, та й щиколотки не блищать витонченістю, зазначає центр косметології.
Виходячи з форми ніг, можна навіть практично повністю і точно визначити характер їх власниці. На таку тему є навіть деяке число вельми цікавих наукових праць. Зрозуміло, що автори цих праць чоловіки. Ними було встановлено, що жінки з довгими ніжками є романтичними натурами, які дуже люблять помріяти. Таким дуже важко протистояти постійним буденним проблемам, проте вони володіють власними, досить твердими принципами, якими ніколи не поступляться просто так. А ось власниці короткого ніг більш твердо стоять на землі, проте характеризуються мінливим настроєм. Вони здатні легко вирішити будь-які завдання, і в той же час, дуже довірливо піддаються усіляким переконанням з боку.