Синці під очима - не найприємніше видовище, яке можна побачити рано вранці в своєму дзеркалі. Часто причиною стій неприємного явища є порушення відтоку крові від нижніх повік. Велику роль в цьому відіграє вітамін К, який регулює згортання крові і проникність судинної стінки. Таким чином, збільшення в раціоні продуктів з високим вмістом вітаміну К може допомогти в боротьбі з синцями під очима аж до їх повного зникнення. Такими продуктами є білокачанна і цвітна капуста, щавель, шпинат, томати і гарбуз.
Значний ефект при боротьбі з синцями під очима мають креми, призначені для догляду за областю навколо очей. Ці креми містять різні добавки, що впливають кровоносні судини цій області і поліпшують загальний стан шкіри цієї ніжної зони. Найбільш ефективними в цьому плані компонентами є морські водорості, вітамін С, екстракти огірка та сої.
Крім вже готових засобів з асортименту косметичних магазинів ви можете допомогти собі самостійно, приготувавши домашні засоби з аналогічною дією. Вони будуть боротися з набряками підшкірної клітковини нижніх повік і значно поліпшать ваш зовнішній вигляд. Такими засобами домашнього приготування є маски:
1) Маска з жовтка.


Для приготування цієї маски потрібно додати до одного яєчного жовтка одну чайну ложку оливкової олії і одну чайну ложку меду, все перемішати і збити до однорідної маси. Отриману суміш потрібно нанести на область навколо очей і залишити на чверть години, після чого видалити маску за допомогою серветки і теплої води.
2) Маска з банана. Цю маску готують з одного стиглого банана (його потрібно перетворити за допомогою вилки в однорідну кашку) та однієї столової ложки молока. Ця маска так само, як і попередня, тримається на шкірі близько чверті години, а потім змивається теплою водою.
3) Маска з персика. Для приготування цієї корисної маски потрібно розім'яти виделкою один стиглий персик, додати до нього одну чайну ложку оливкової олії і добре перемішати. Час застосування маски з персика - 15 хвилин, після чого її також змивають теплою водою.
4) Маска з апельсинового соку. Для цієї маски потрібно збити один жовток, додати до нього одну чайну ложку оливкової олії, одну чайну ложку меду і сік половини апельсина (при додаванні компонентів потрібно постійно збивати суміш). Ця маска наноситься на шкіру навколо очей на 15-20 хвилин.