Весілля, безумовно, є дуже значущою подією в житті людини. Кожен хоче, щоб цей день був ідеальним. Для жінки - це привід відчути себе найкрасивішою! Кожна наречена уявляє, як вона буде виглядати в урочистий день. Важлива кожна деталь, навіть така невелика, як манікюр. Він повинен бути бездоганним. Адже гості будуть звертати увагу на все, навіть на таку дрібницю. Ваші руки і нігті повинні відповідати образу нареченої.
Якщо ви збираєтеся наростити нігті, найкраще зробити це заздалегідь, як мінімум за тиждень до заходу. За цей час ви встигнете до них звикнути.
Манікюр повинен гармоніювати з вашим чином. Якщо ви робите його в салоні, візьміть з собою фотографію сукні та букета. Тоді майстер зможе зробити схожі візерунки на нігтях. Але вони не повинні занадто кидатися в очі. Адже манікюр повинен служити доповненням образу, а не залучати всю увагу на себе.
Відтінки лаків краще вибирати нейтральні. Наприклад, молочно-білий, кремовий, колір шампанського, світлі відтінки рожевого, бежевого і т.д. На нігтях можуть бути квіти, стрази, пірсинг. Дуже модний сьогодні так званий акваріумний дизайн.


При цьому малюнок на нігтях виглядає як би за опуклим "склом".
Найпоширенішим серед наречених можна назвати французький манікюр. На кінчик нігтя зазвичай при цьому наносять білий лак або ж якогось пастельного відтінку.
Слід зазначити, що нареченому також не потрібно забувати про стан шкіри своїх рук і нігтів. До його рук також буде прикута пильна увага, коли на палець буде вдягатися кільце.
Дуже добре призводить шкіру рук в порядок масляна ванночка для нігтів. Для цього потрібно взяти півсклянки оливкової олії і додати туди на одну третину води. Робити таку ванночку слід щодня, почати потрібно за три дні до весілля. Шкіра стане такою ж ніжною, як у немовляти. Цю процедуру можна робити як чоловікам, так і жінкам.
Пам'ятайте про те, що руки говорять про людину навіть більше ніж обличчя. По них можна дізнатися дуже багато про господаря. Не дарма художники-портретисти стягують певну плату за те, щоб зобразити руки. Через них же необхідно виразити характер людини, а це не так вже й легко зробити.
Тому витончені і красиві руки будуть відігравати значиму роль у весільному торжестві.