Більшість з нас вважає, що приготування, пов'язані з весіллям - справа дуже клопітка. Насправді це не так важко, як здається на перший погляд.
Скористайтеся наступними порадами.
На початку необхідно вибрати загальний стиль і спрямованість торжества. Далі слід скласти план. У нього потрібно внести всі завдання, які потрібно буде вирішити під час підготовки, щоб нічого не упустити.
Отже, перше, що потрібно зробити - це подати заяву.
Наступний пункт - покупка нарядів для нареченого і нареченої. Вибираючи плаття, не треба брати перше, яке попадеться вам на очі. Так само не варто міряти все підряд. Краще проїхатися по весільних салонах, підібрати три-чотири найбільш вподобаних сукні і потім приміряти їх. Пам'ятайте, що фата, рукавички і туфлі повинні мати відповідний платтю відтінок. Костюм нареченого теж повинен бути в гармонії з вашим платтям.
Далі можна зайнятися пошуком місця проведення банкету. Ресторан повинен мати зручне розташування. Зверніть увагу, велика чи є у нього парковка. Коли будете обговорювати з менеджером ресторану блюда, обговоріть так само, як будуть розставлені столи, дізнайтеся про прикрасу залу, про можливість підключення музичної апаратури і т.д.
Подбайте про наявність хорошого тамади. Він допоможе зробити ваше свято незабутнім. З кожним з претендентів зустрічайтеся особисто. Дізнайтеся про те, як він збирається розважати гостей.


Якщо людина професіонал у своїй справі, то спочатку він запитає про ваші побажання, а вже потім почне пропонувати свої варіанти, покаже вам портфоліо.
На чому ні в якому разі не варто економити, так це непрофесійна фото- і весільна відеозйомка. Нехай краще буде більш просте частування. Про нього все одно ніхто пам'ятати не буде. А ось фотографії і відеозаписи увійдуть в сімейний архів, і ви зможете переглядати їх час від часу.
За пару тижнів попередьте свідків про їх роль, щоб вони змогли підготуватися до заходу. Ретельно продумайте маршрут весільної процесії. Не забудьте врахувати час на можливі пробки.
Визначтеся, скільки машин вам необхідно, щоб посадити всіх гостей. Якщо їх не вистачає, зробіть замовлення в транспортну компанію.
Обручки краще купувати у другій половині дня. Ближче вечора руки можуть набрякати. Сьогодні їх асортимент досить широкий. У продажу є гладкі кільця, з алмазною насічкою, з діамантами.
Замовляючи торт, уточніть, чи є в цій кондитерській доставка. Заздалегідь запишіться в салон краси на зачіску, макіяж, манікюр і педикюр. Букет краще вибирати самій. Так як тільки ви знаєте про всі тонкощі свого образу. Дівич-вечір бажано провести за два-три дні до весілля. А напередодні весілля відпочиньте, можете сходити в SPA-салон, щоб на наступний день бути найкрасивішою нареченою.