Кантрі
Він передає образи переселенців з Європи, які виникли на американському Заході на початку XX століття. У більшості своїй це були в минулому сільські жителі, в основному вихідці з Ірландії. Дизайнери, які розвивають цей напрям, виявляють фантазії на тему міського жителя в селі.
Варіанти жіночого гардеробу: костюм з курткою вільного крою, спідниця-штани, одяг грубої в'язки. Використовується тканина в клітку, твід, шотландка.
Фольклорний стиль
Тут використовуються елементи національного костюма. Тканини - натуральні, мають природну забарвлення.
В обробці використовуються вишивка, мереживо, рюші і шнурівка.
Характерні довгі широкі спідниці та сукні.
Робочий одяг
Застосовуються форми і деталі, які властиві робочому одязі. Приміром, комбінезон робочого зберігає більшість деталей в діловому варіанті. Формування цього стилю почалося в Англії в 20-ті роки минулого століття.
Сафарі
Він вважається стилем англійських колонізаторів. Одяг використовується світлих тонів, багато накладних кишень, на плечах - погони, на голові - світла капелюх з невеликими полями.
Спортивний стиль
Такий одяг яскрава з мінімальною обробкою. Силует - вільний, багато кишень і блискавок.


Сюди відносяться футболки, безрукавки, шорти, спортивні костюми, джинси і т.п.
Клубний стиль
Він вважається різновидом спортивного стилю. Використовуються класичні поєднання моделей, емблеми та ґудзики під золото.
Морський стиль
Відмінні риси - це спідниця зі складками, матроський комір і смужка. Характерні кольори - білий, синій і червоний.
Джинсовий стиль
У 80-і роки з деніму стали робити топи і бюстьє. В якості прикраси застосовувалися банти і мереживо. Тканина стала кольоровою. Не обов'язково використовується денім. Головне - точний крій, строчка по швах, накладні кишені, заклепки і т.п. Одяг в Італії відома своїм джинсовим стилем.
Міський стиль
У нього є й інша назва - діловий. Тканина використовується вовняна або щільна бавовняна. Всі деталі - строгі.
Романтичний стиль
Такий одяг виглядає витончено. Відмінні деталі - жабо, коміри і манжети з мережива, рюші. Тканини - шовк, оксамит і т.п.
Вамп
В одязі обов'язково велике декольте, прозорі тканини, леопардовий забарвлення. На талії - широкий пояс.
Класичний стиль
Його типові представники - англійський костюм, маленьке чорне плаття, костюм від Шанель. Сьогодні до такого одягу відносяться і джинси.