Багато хто з нас мріють з'їздити в Італію. У цій країні довгі піщані пляжі, високі гори, безліч стародавніх пам'ятників, відмінна кухня, чудовий шопінг.
Вдало поєднати відпочинок на італійському узбережжі і екскурсійну програму можна, якщо відправитися в автобусний тур. Вам представиться можливість побувати відразу в декількох містах, подивитися їх пам'ятки і відпочити на морі.
Якщо ви хочете швидше опинитися на пляжі, вибирайте авіатур. Кілька годин - і ви на італійському курорті.
В Італії кілька морів - Адріатичне, Тірренське, Лігурійське, Середземне, Іонічне. Тому, варто поламати голову над тим, на яке узбережжі все-таки поїхати. У кожного з них є свої особливості.
Найчастіше туристи вибирають Адріатичне узбережжя. Тут дуже м'який клімат, широкі пляжі, чудові пейзажі, і розвинена інфраструктура. Вибір готелів тут дуже широкий.
Найпопулярніший місто на цьому узбережжі - Ріміні. Він вважається в міру престижним і не дешевим курортом. Відпочинок тут привабливий доглянутими пляжами і масою всіляких розваг. Вас чекає підводне плавання, гольф, віндсерфінг, сквош і т.д. А ввечері можна відправитися в нічний клуб - їх тут багато.


З Ріміні можна без зусиль потрапити до Венеції, Флоренції, Мілан, радить туристичне агентство ТамараТур.
На Тірренському узбережжі знаходиться дуже мальовничий курорт - Рів'єра ді Улісс. Тут унікальний ландшафт. Поруч з чудовими піщаними пляжами перебувають маленькі п'ятачки, відвойовані у стрімких скель. Сонце тут гріє з травня по листопад. Найвідоміший місто - Террачіна. У ньому ви побачите храм Юпітера, Кафедральний собор, Неаполітанські ворота.
Від французького кордону до Генуї тягнеться Лигурийское узбережжі. Тут м'який клімат, буйна рослинність, мальовничі бухти. Узбережжя поділено на дві частини - Західну і Східну Лигурию. Перша представлена курортною зоною Рів'єра Чи Поненте, остання - Рів'єрою ді Леванте.
Для тих, кому піщаний пляж - не найголовніше, можна поїхати на острів Капрі. Колись тут жив Максим Горький, відпочивали Іван Бунін і Федір Шаляпін. Море навколо острова прозоре, а пляжі в основному скелясті, але відпочиваючих це не лякає.
Найбільшим островом в Неаполітанському затоці є Искья. Це лікувальний курорт, де є гарячі радонові гейзери. Пляжі тут піщані, але не дуже великі.