Якщо справа стосується продуктів, то ми уважно читаємо етикетку, і побачивши, що там багато різних добавок, ставимо цей продукт назад на полицю. Але при цьому ми без усякого побоювання втираємо в шкіру крем, навіть не подивившись, що входить до його складу.
А адже шкіра - це такий же орган, як, наприклад, серце чи нирки. Чому ж ми не звертаємо уваги на добавки в косметичних засобах. Хоча консерванти, ароматизатори і т.п. завжди присутні у формулі будь-якого промислового крему. І їх вплив ще до кінця не вивчено.
Відрізнити найбільш безпечний крем просто:
1. Засоби з терміном придатності понад 2-х років містять більше консервантів. Те ж саме стосується баночок з широкою шийкою.
2. Креми, що мають красивий рожевий або зелений колір, приємні на око. Однак на шкірі може з'явитися алергічна реакція.
3. Дивіться на число інгредієнтів у складі засобу. Бажано, щоб їх було поменше.
А взагалі ви самі легко можете приготувати будь-який косметичний засіб.
Отже, почнемо з очищувальних засобів.Для очищення шкіри обличчя вранці можна використовувати трав'яний тонік. Для цього візьміть 1 ст. ложку квіток ромашки, залийте 1 ст. окропу і настоюйте 20 хвилин. Потім охолодіть суміш і процідіть. Протирайте цим тоніком обличчя.
Увечері, щоб видалити макіяж, скористайтеся таким "молочком": 2 ст. ложки ранкового тоніка змішайте з 1 ч. ложкою оливкової олії. Вилийте вміст в невеликий флакончик і струсіть. Змочіть в "молочку" ватний диск і очистіть шкіру.
Тепер перейдемо до кремів.
Вранці для зволоження шкіри підійде нежирна сметана. Нанесіть її вбиває рухами, а через 15 хвилин протріть шкіру трав'яним тоніком. На ніч можна нанести живильний крем з ромашки. Для нього знадобиться 1 ст. ложка квіток ромашки, 1 ст. ложка вершкового масла, 2 ч. ложки мигдалевого масла. Ромашку залийте 0,5 ст. окропу, настоюйте під кришкою 1 годину, потім процідіть. Змішайте окремо 2 ст. ложки настою ромашки, вершкове і мигдальне масла. Добре перемішайте і перекладіть в баночку. Через півгодини після нанесення цього крему на шкіру, його слід промокнути серветкою.