Молодість - на жаль, швидкоплинний природний дар. Щоб шкіра довше залишалася квітучою і гладкою, необхідно починати доглядати за нею вже з 25 років. Адже саме з цього віку кажа починає старіти. А попереду ще ціле життя, яку не хотілося б прожити старенькою зі зморшками.
Перше, що потрібно робити - використовувати сонцезахисні засоби. Їх слід наносити щодня! Цим ви захистите свою шкіру від шкідливого впливу сонця і раннього старіння. Також при яскравому сонці носите сонячні окуляри. Тоді вам не загрожують ранні зморшки навколо очей.
Наступний крок до збереження молодості шкіри - це її зволоження. Ефект від багатьох косметичних засобів буде помітніше, якщо наносити їх на злегка
вологу шкіру. Однак ще краще зволожувати шкіру зсередини. Для цього потрібно випивати в день достатню кількість рідини. А зволожуючі креми допомагатимуть підтримувати шкіру в зволоженому стані.
До шкіри навколо очей слід доглядати особливо дбайливо. Не тріть її, вона дуже ніжна.


Дивно, але багато хто з нас ретельно доглядають за шкірою обличчя, але при цьому забувають про область навколо очей. А адже тут відсутня підшкірна жирова прошарок, і дуже мало сальних залоз. У той же час мімічна навантаження на цю зону значна. При видаленні макіяжу з очей пам'ятайте, що він повинен змиватися легко. Не потрібно використовувати для цієї мети мило. Підберіть спеціальний засіб. Гель або крем для повік наносите безіменним пальчиком рухами.
Не забувайте доглядати за шкірою ввечері. Поки ми спимо, наша шкіра "працює". Вночі в шкірі йдуть відновлюють процеси. Тому дія нічних кремів дає хороший ефект.
Приймайте вітамінно-мінеральні комплекси, особливо ті, до складу яких входять Омега-3, -6 і -9 жирні кислоти. З їжею їх надходить в наш організм дуже мало.
Холод корисний для нашої шкіри. Наші прабабусі завжди на ніч залишали кватирку відкритою. Протирайте обличчя кубиками льоду, при умовно використовуйте холодну воду, і ваша шкіра ще довгі роки буде радувати вас своєю красою.